Оля Лавріненко не рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Інструментальний кабель М22, Шнури до музичного пристрою, Замовлення №1544

Придбав у магазині інструментальний кабель, на жаль не підійшов у поверненні відмовили, аргументувати що електронний чек (виданий магазином не підходить). Не повернули гроші за товар. Не куплять в цьому магазині.
Відповідь представника «МузТорг»
Ольго, добрий день. Це лише непорозуміння. Насправді, вам було запропоновано повернути гроші. Справа лише в тому, що оплата була проведена з телефону іншої людини, а за Законом ми маємо право повертати гроші лише таким саме чином. Тобто, якщо оплата була готівкою - повертаємо готівку, якщо оплата картою або телефоном - повертаємо на цю карту або телефон, і при цьому покупецеві необхідно мати цю картку або телефон при собі. Або вказати реквізити в Заяві на повернення, котра буде передана до бухгалтерії. Отже, будемо чекати вас або ту людину, котра здійснювала оплату, з тим телефоном, з якого було списано гроші. І ми з готовністю зробимо повернення. Дякуємо вам за звернення та відгук і будемо раді і надалі бачити вас серед наших клієнтів. З повагою, Muztorg.ua
Працівникам вашого магазину я запропонувала написати заяву де я вкажу всі необхідні реквізити. Вони сказали що таке повернення не можливе. Якщо в магазині ведеться відеоспостереження прошу переглянути де я запропонувала написати заяву та вказати всі необхідні реквізити, потім я позвонила своєму чоловіку який по телефону запитав те саме чи можна залишити реквізити на які можна повернути кошти, йому також відмовили.
14 листопада 2023 Відповісти
До речі ще працівники магазину попросили якийсь додатковий фіскальний чек що з рахунку знялися гроші, такого я взагалі не чула. У вашому магазині часто мій чоловік робить покупки на кругленьку суму, а коли прийшлося лише раз повернути, то знайшлося тисячу якихось не зрозумілих видумок. Шкода що в Києві лише 3 магазина музичних інструментів, тому частенько заходили до вашого магазину, більше не будемо і друзям-музикантам теж ні в якому разі ваш магазин рекомендувати не будемо.
14 листопада 2023 Відповісти
До речі переступивши поріг вашого магазину, хлопчина який сидить на рецепції, коли я запитала чи можу я повернути товар, товар не підійшов, хлопчина не розбираючись ні вчому сказав: ні ми не приймаємо, у нас повернення не має.
Pokryta рекомендує цей магазин
5 липня 2021

Купив: Акустическая гитара Fender CD-60 DREAD V3 Black

Добрый день Покупал гитару Fender. Отличный инструмент, по качеству изготовления и по качеству звука. Оставил заявку, менеджер перезвонил в течении 20 минут. Рассказал о доставке товара и что есть уже в наличии, и могу отправить в день заказа. Был удивлен. Доставили быстро. Спасибо МузТорг