John Odessa рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Комп'ютерне крісло для геймера LUMI CH06-36, Замовлення №69 nice 69

Це найшвидше виконання замовлення що в мене було)) Вночі замовив - в обід вже зібрав крісло та користуюся, оце діло.
Відповідь представника «ARNEK»
Дякуємо за гарний відгук і за замовлення! Користуйтеся з задоволенням!
fufnf рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Стіл для ноутбука регульований Lumi LPD01-14 (з килимком для миші) Виробник: Lumi, Замовлення №00109083

Все пройшло бездоганно: оплата, відвантаження як домовлялись. Окремо відмічу, що сам стіл просто чудовий. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «ARNEK»
Дякуємо за гарний відгук і за замовлення! Користуйтесь з задоволенням!
Дякуємо за відгук!
1 вересня 2023 Відповісти
Volodymyr Khandiuk рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: розумний світильник BenQ Clip ScreenBar Halo Metallic, Замовлення №00109015

Замовив і оплатив (безготівковим розрахунком) в першій половині дня, замовлення відправили Новою Поштою в той же день. Все дуже швидко і без проблем.
Відповідь представника «ARNEK»
Доброго дня, Володимир! Дякуємо за замовлення і за Ваш відгук!
Представник магазину «ARNEK»
При безготівковому розрахунку фіскальний чек не видається. На вашу електронну адресу менеджер відправив видаткову накладну.
25 липня 2023 Відповісти
Ekaterina рекомендує цей магазин
3 липня 2014

Купила проектор Vivitek Qumi Q5 красного цвета в этом интернет-магазине. Заказ обработали быстро, а уже к вечеру проектор доставили прямо в офис. Спасибо за хороший сервис и оперативную работу!
Представник магазину «ARNEK»
Спасибо за покупку! Обращайтесь.
3 липня 2014 Відповісти
2 липня 2014

Остался доволен работой интернет-магазина. После того как оставил заявку на сайте буквально сразу мне перезвонил менеджер и уточнил условия оплаты (отправка была перевозчиком в регион). В тот же день отправили мне выбранный проектор и на следующий день мы всей семьёй уже наслаждались просмотром фильмов на большом экране!Всё очень оперативно и без лишней суеты
Відповідь представника «ARNEK»
Спасибо за покупку! Обращайтесь еще.
2 липня 2014

Купила в этом магазине автомобильный держатель. Цена была ниже чем у остальных что не могло не порадовать. Позвонила - сказали что он есть в офисе и можно подъехать и забрать. Через час он уже был у меня. Огромное спасибо за возможность самовывоза в кратчайшие сроки! Рекомендую всем!
Відповідь представника «ARNEK»
Спасибо за покупку! Обращайтесь еще.

Покупал проекционный экран. Всё прошло отлично и очень быстро! Спасибо
Відповідь представника «ARNEK»
Cпасибо за покупку. Обращайтесь еще.