2364275 рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: сухий корм Royal Canin Indoor 27 10 кг (2529100), Замовлення №11257

Знайшов товар на Хотлайні, а в магазині підтвердили наявність та вартість. Доставили для самовивозу вже на наступний день. Усе чудово, ще б був термінал для розрахунку кредиткою
Мейсон2022 рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: Сухий корм для собак Royal Canin Maxi Puppy 15 кг, Замовлення №замовлення 9038

Вперше звернулась до цього магазину. Дуже швидко зв'язались. На всі питання дали відповіді. На наступний день - відразу було моє замовлення відправлено (пакування було також гарне, що також важливо). Дякую за відношення, сервіс та приємну вартість
Шаманайко не рекомендує цей магазин
14 серпня 2022

Купив: Лечебный сухой корм для собак Royal Canin Hepatic Canine 12 кг, Замовлення №8294

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Прошло 5 дней после заказа, со мной так никто не связался. Сайт с отсутствием товара. Не рекомендую
Юра Бандурский не рекомендує цей магазин
2 липня 2022

Хотів купити: Royal Canin Sterilised 12+

на хотлайне товар есть,на сайте товар есть,а по факту при заказе товара нет,зря потраченное время.
Нем Какрыба не рекомендує цей магазин
29 січня 2021

Хотів купити: Hill\'s Prescription Diet Canine I/D 12 кг

Для чого писати що в наявності, якщо товару немає. При амовленні в один клік нічого не відбулось, ніхто не передзвонив.
Дарья Смирных не рекомендує цей магазин
17 липня 2020

Купив: сухий корм Royal Canin Mother & Babycat Instinctive 195 г (4098002), Замовлення №3791

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

17 лютого 2015

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Полное не соответствие заявленной цене! При чем разница составляет более 1000 грн. Только зря потратил свое время и деньги на бесполезный звонок. Не рекомендую