Dmitri Barahtyanski рекомендує цей магазин
16 листопада 2017

Купив: Навушники без мікрофону Sennheiser CX 1.00 Black, Замовлення №400000323

Заказал, быстро перезвонили, оплатил, посылка выехала в тот же день, приехала в другой город на следующий. Если вы еще возможность оплаты картой, по типу "в 1 клик" прикрутите, вообще прекрасно будет - платить по номеру расчетного счета все же не так удобно(придираюсь по мелочам). В целом остался весьма доволен.
20 січня 2017

Купив: Мікрофон петличний Sennheiser ME 2-US, Замовлення №100000278

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

lordwerneo рекомендує цей магазин
25 березня 2016

Купив: Senheiser pc 360 gamer

Зробив замовлення, передзвонили, і на другий день відправили. Без проблем і якісно!!!
22 березня 2016

11 березня 2016

Купив: Замовлення №200000068

Обслуживанием доволен. Цена соответствовала заявленной на сайте. Доставка стандартная через Новую почту. К качеству товара претензий нет.
1 березня 2016

Купив: Замовлення №200000070

Свої навушники Sennheiser Momentum вирішив купувати в офіційному магазині. Ціна за такі навушники не мала, а тому ризикувати і купувати підробку якось не хотілось. Тому мій вибір пав саме на офіційний магазин. З моделлю я визначився швидко. Вибір звісно великий, але до душі припала саме ця модель. Якістю обслуговування я залишився задоволений. Мені швидко перетелевонували і вислали Новою поштою в той же день. Якістю навушників теж задоволений, хоча і ношу їх лише 4 дні.
andriy_st рекомендує цей магазин
25 квітня 2015

Купив: Навушники без мікрофону Sennheiser PC 310

Довго вибирав гарнітуру для дому. Порадили Sennheiser PC 310. магазин Індіго (Sennheiser Store) нак висоті. замовив в 17-00, отримав в 14-00 на наступний день, дуже сподобалося! дякую