Igor Efremenko не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Orgaz Camping Heater (SB-600), Замовлення №не памятую я номера

1. При дозвону я уточнив у менеджера чи саме та різьба на горільці. Він мені підтвердив. Фактично приїхала горілка з іншою різьбою 2. При подальшому вияснені у коробці лежав чек взагалі від магазину Lido. Фактично не від того магазину в якому купувалось. Дуже цікаво. Що тепер з тим робити - не зрозуміло.
Відповідь представника «RMA»
Дякую що звернулись до нашого магазину. Ви запитали, підійде чи ні. Ми відповіли, що ні. Потрібен перехідник, але Ви сказали, що володієте інформацією що підійде. Після чого ми зробили відправку товара.Стосовно, що робити, напевно зробити повернення, якщо не пройшло 14 днів. Згідно закону про ЗПС.
Представник магазину «RMA»
Дякую що звернулись до нашого магазину. Ви запитали, підійде чи ні. Я відповів, що ні. Потрібен перехідник, але ви сказали, що володієте інформацією що підійде. Після чого ми зробили відправку товара.Стосовно, що робити, напевно зробити повернення, якщо не пройшло 14 днів. Згідно закону о ЗПС.
12 жовтня 2023 Відповісти
Igor Efremenko відповів на коментар Aleksey Kolotilo
по перше, чому гарантія іншого магазину? По друге, я чітко пам'ятаю розмову, пошукаю має бути і її запис на телефоні. По третє, мною був куплений перехідник, це практичніше ніж з вами качатися, та вимагати назад гроші від іншого магазину. З перехідником все працює.
13 жовтня 2023 Відповісти
Представник магазину «RMA»
А ви з нами качаєтесь? Немає жодної справи що ви к нам звертались. Ми навіть не володіємо, інформацією про вас та який номер замовлення. С приводу чека, Яка різниця, який чек, він є і це саме головне. С приводу повернення, потрібно зателефонувати уточнити інформацію, як повернути товар.
22 жовтня 2023 Відповісти
8 вересня 2014

Очень удобно и главное быстро, все доставили.