Kateryna Gliebova рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Купив: Принтер Xerox Phaser 3020, Замовлення №Дякуємо, що обрали Techno

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Чекаємо на ваші нові замовлення! З повагою команда Technoplay!
Олексій Леонов рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: SSD накопичувач GIGABYTE M30 512 GB (GP-GM30512G-G), Замовлення №13965

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за позитивний відгук! Насолоджуйтеся покупкою! З повагою команда Technoplay!
Inna Simonova рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Авто-конструктор LEGO Technic Audi RS Q e-tron (42160), Замовлення №13948

Відповідь представника «Technoplay»
Дякую за відгук! Раді, що все вас влаштовує. З повагою команда Technoplay!
Viacheslav рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Samsung 980 1 TB (MZ-V8V1T0BW), Замовлення №14103

Чудовий сервіс, усе чітко та швидко. Товар прийшов в ідеальному стані. Рекомендую!)
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за відгук та рекомендацію! Насолоджуйтесь новим товаром, і нехай кожен ваш день буде таким же чудовим! Гарного дня! З повагою команда Technoplay!
Linkin рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Alpha (HX-HSCA-RD/4P5L1AM), Замовлення №14022

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Сподобався магазин, відправка в цей же день, отримав на наступний, без передплати. Рекомендую!
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за позитивний відгук та рекомендацію! Насолоджуйтеся своїми покупками. Гарного дня! З повагою команда Technoplay!
Dev Il рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM4 Silver (WH1000XM4S), Замовлення №246904

Чудовий магазин, швидка відправка. Сервісом задоволений.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за відгук! Чудово, що ви задоволені нашим сервісом. Бажаю вам чудових покупок і гарного дня! З повагою команда Technoplay!
PHAUST рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung 870 EVO 500 GB (MZ-77E500BW), Замовлення №13970

Пришло в Одессу через день. Отправили со склада в тот же день. Очень быстро, перезвонили сразу. Заказывал ССД пришёл целый, новый, работает отлично. В будущем буду заказывать отсюда.
Відповідь представника «Technoplay»
Чудово, що ви отримали свій заказ так оперативно і все в порядку! До наступних покупок! З повагою команда Technoplay!
Владислав Колодка рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM4 Midnight Blue (WH1000XM4L.E), Замовлення №13882

Роботою магазину задоволений. Товар був готовий до видачі в Дніпрі на слідуючий день після того як замовив.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук та теплі слова! Гарного вам дня і чудових музичних вражень! З повагою команда Technoplay!
Сергей Марков рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-CH520 Black (WHCH520B.CE7), Замовлення №20450832570228

Купував навушники. Продавець передзвонив буквально через кілька хвилин. З'ясували всі деталі. Отримав ЕН. Через 1 день на Новій Пошті отримав якісно упаковане замовлення. Дуже вдячний за уважне ставлення та швидке обслуговування. Рекомендую всім купувати саме тут.Ви будете приємно вражені як якістю, так і ціною товара. Бажаю Вашому магазину стрімкого розвитку до, як мінімум, національного масштабу. Приємно було мати з Вами справу.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Бажаємо вам насолоджуватися новими навушниками. Гарного вам дня і чудових музичних вражень! З повагою команда Technoplay!
Кирилл Лужин рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WF-1000XM5 Silver (WF1000XM5S.CE7), Замовлення №#12986

Не пожалел, что выбрал этот магазин. Очень рекомендую.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук та рекомендацію! Гарних вам покупок і гарного дня! З повагою команда Technoplay!