Виталий Селиверстов рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1TB (889842640816), Замовлення №16988

Компетентні менеджери, швидка відправка, ціна одна з найвигідніших в інтернеті. Отримав повний комплект, оплачував передоплатою на карту. Додаткові аксесуари теж братиму тут
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук та рекомендацію! Нам приємно чути, що ви задоволені нашим сервісом. Раді, що ви плануєте знову звертатися до нас за додатковими аксесуарами. З повагою, команда Technoplay!
Влад_Руби рекомендує цей магазин

Купив: SSD накопичувач WD Black SN850X 2 TB (WDS200T2X0E), Замовлення №16945

Дуже задоволений цим SSD WD Black SN850X 2TB. Відправили митєво на другий день вже був у мене. Все супер рекомендую усім цей магазаин!
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Ми завжди стараємося надавати оперативну доставку. Раді, що ви задоволені вашим SSD. З повагою, команда Technoplay!
Vantiemla рекомендує цей магазин

Купив: Цифрове піаніно Roland FP-30X BK, Замовлення №251859

Зробила замовлення на сайті пізно ввечері, подзвонили для уточнення наступного ранку, а через 3 години вже відправили піаніно поштою. Вирішила замовити саме тут через ціну (зараз в інших магазинах ця модель майже на 10 тис дорожча!) та хороші відгуки на hotline. Перед замовленням пару днів морочила голову консультантам, але вони оперативно та ввічливо відповідали на всі питання, обслуговування дуже сподобалося. Замовлення відправили наложкою, завдатки жодні не давала. Рекомендую!
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Ми завжди намагаємося надати оперативне обслуговування та конкурентні ціни для наших клієнтів. Раді, що ви задоволені вашою покупкою. З повагою, команда Technoplay!
JahРоман рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black + USB Cable (XOA-0010, 1V8-00001, 1V8-00002), Замовлення №16967

Хороший магазин, рекомендую
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за вашу рекомендацію! Раді, що ви задоволені нашим сервісом. Завжди раді бачити вас в нашому магазині! З повагою, команда Technoplay!
Олександр Бойко рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung 970 EVO Plus 1 TB (MZ-V7S1T0BW), Замовлення №16612

Як завжди, відправили швидко. SSD був у наявності по вказаній ціні. Магазин однозначно рекомендую
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук та рекомендацію! Ми завжди прагнемо забезпечувати швидку доставку та доступні ціни для наших клієнтів. Раді, що ви задоволені нашим сервісом. З повагою, команда Technoplay!
Геннадій Денис рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Кавомолка електрична Bosch TSM6A013B, Замовлення №251514

Щиро дякую за якісний товар та гарне обслуговування!
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук та позитивні слова! Ми завжди стараємося надавати якісний товар та високий рівень обслуговування. Щиро раді, що ви задоволені нашою роботою. З повагою, команда Technoplay!
VILi рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 618 Basic Lux 4, Black (PB618-P-CIS), Замовлення №16605

Чудовий магазин!
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш позитивний відгук! Раді, що вам сподобався наш магазин. З повагою команда Technoplay!
Максим зі Львова рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung 990 PRO 2 TB (MZ-V9P2T0BW), Замовлення №16479

Все чудово. Дуже швидка доставка.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені швидкою доставкою. З повагою команда Technoplay!
Світлана Гладиш рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Кавомолка електрична Bosch TSM6A017C, Замовлення №16511

Дякую за швидкість відправлення, та отримання товару згідно опису в онлайн магазині.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені нашим сервісом та отримали товар якісний та згідно з очікуваннями. З повагою команда Technoplay!
Виктор Панченко рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung 870 EVO 1 TB (MZ-77E1T0BW) , Замовлення №16504

Придбав те, що потрібно. Покупкою задоволений - швидко, якісно, доступно. Рекомендую
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені покупкою та нашим обслуговуванням. Будь ласка, звертайтеся, якщо у вас виникнуть ще які-небудь питання чи потреби. З повагою команда Technoplay!