Юрій Домбровський рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 520BT Purple (JBLT520BTPUREU), Замовлення №251185

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за позитивний відгук! Ми завжди тут, щоб надавати якісний сервіс та задовольняти ваші потреби. З повагою команда Technoplay!
Сергей Иванов рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Графічний планшет Huion H950P, Замовлення №16432

Якість пакування та товару гарна. Ціна на аналогічний товар нижче на 7-12%, це не багато, але повністю покриває вартість доставки і ще на каву залишається.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за відгук! Раді, що вам сподобалася якість пакування та товару. Нам важливо надавати якісні послуги за доступними цінами. Бажаємо вам задоволення від придбаного товару та чекаємо на ваші майбутні покупки. З повагою команда Technoplay!
999x “XOLASLOW” рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston FURY 32 GB DDR5 6000 MHz Beast EXPO (KF560C36BBE-32), Замовлення №16298

довірився відгукам і не пожалів, швидко і новий товар
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за вашу довіру та відгук! Нам приємно, що ви залишились задоволені швидкістю доставки та якістю товару. З повагою команда Technoplay!
Cara Dominus рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: SSD накопичувач ADATA LEGEND 800 2 TB (ALEG-800-2000GCS), Замовлення №250677

До цього замовлення про цей магазин я не знав. Спершу пробував замовити цей SSD у відомих мені магазинах, але його або не було (хоча сайт показував, що є), або чекати треба було від 10 робочих днів або ж ціна космічна. Врешті вирішив спробувати замовити тут. На мій подив у день замовлення отримав підтвердження та відправку, а наступного дня забрав. Сервіс на рівні, тепер магазин у мене буде у списку перевірених. То ж так, можу рекомендувати.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Ми вдячні за обрання нашого магазину. Нам приємно, що ви задоволені сервісом та вибором товару. Це надихає нас продовжувати працювати, надаючи якісні товари та швидку доставку. Якщо у вас є ще які-небудь питання чи потреба у нових покупках, не соромтеся звертатися! З повагою команда Technoplay!
Мальцев Максим Юрійович рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів HyperX Quadcast (HX-MICQC-BK), Замовлення №16228

Дуже оперативно відправили товар. Я замовляв стаціонарний мікрофон. Замовлення дійшло до відділення Нової пошти за 2 дні з моменту замовлення. Товар відповідав опису та ціні. Я задоволений, оскільки купив річ з великою знижкою. Магазин рекомендую!
Ruslion рекомендує цей магазин

Купив: Тример для бороди та вусів Philips OneBlade QP6651/61, Замовлення №16047

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за позитивний відгук! З повагою команда Technoplay!
Pavlo Miroshnikov рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster T300 RS GT EditionOfficial Sony licensed (4160681), Замовлення №16068

Все чітко, швидко якісно, гарно запаковано. Нарікань не маю. Добре роблять свою справу. Рекомендую.
Oleksandra Oskirko рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 629 Verse Bright Blue (PB629-2-CIS), Замовлення №15773

Все чудово - відправили в той же день, на наступний отримала
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені швидкістю нашої доставки. З повагою команда Technoplay!
Dmytro Voloshyn рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Mi Robot Vacuum S10 White, Замовлення №14677

Наважився нарешті купити робот пилесос, ця модель мені підходила по бюджету. Покупкою повністю задоволений) Пилесосить сумлінніше ніж я вручну ? і функція вологого прибирання - приємний бонус. Продавець швидко звязався зі мною і прийняв замовлення на опрацювання, тож враження від покупки у мене тільки позитивні!
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що робот пилосос вас вразив своєю ефективністю, а обслуговування було на високому рівні. Якщо у вас виникнуть ще які-небудь потреби у нових покупках, не соромтеся звертатися. З повагою команда Technoplay!
Illya Gordienko рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Blossom Pink (16806107), Замовлення №15935

Все супер рекомендую
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук та рекомендацію! Раді, що ви залишилися задоволені. Якщо буде потреба у нових покупках, завжди раді допомогти. З повагою команда Technoplay!