Іван Свищо рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black (XOA-0005, QAT-00001, QAT-00002, QAT-00007, QAT-0, Замовлення №4788

Відповідь представника «Technoplay»
Доброго дня Іван! Дякуєм, що оцінили оперативність і роботу нашого магазину! На жаль на сьогоднішній день є багато магазинів які вводять покупців в оману, надіємось ваш відгук допоможе іншим покупцям розвіяти сумніви і довіритись нашому магазину при оформленні замовлення! Щиро вдячні за підтримку і теплі слова з вашої сторони, це важливо для нас! З повагою адміністрація магазину Technoplay!
Костя Лебедюк рекомендує цей магазин
15 лютого 2023

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 i5-12500H/16GB/512 RTX3060 144Hz (NH.QFMEP.00A), Замовлення №220670

Відповідь представника «Technoplay»
Доброго дня! Ми раді що в нас є такі клієнти як Ви! дякуєм за відгук! Ваша похвала це для нас чудове досягнення! Ми стараємось і працюєм щоб Ви були задоволені! Гарного користування та приємних вражень! З повагою команда Technoplay!
Ulpiavictrix рекомендує цей магазин
15 лютого 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 15ACH6H (82JU00TGPB), Замовлення №231431

Відповідь представника «Technoplay»
Доброго дня! Ми щиро раді, що змогли виправдати Ваші очікування, не переживайте сервісна підтримка і вирішення гарантійних питань в нас реалізована так само добре як і реалізація замовлень! =) Бажаєм гарного користування і вдячні за позитивний відгук!
Тетяна Шведа рекомендує цей магазин
14 лютого 2023

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Mineral Camo (QAU-00074), Замовлення №4075

Дуже задоволені роботою магазину. Все швидко і якісно. Дитина задоволена і щаслива)))))
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо, що обрали наш магазин, ми стараємось! :)
Вадим Слива рекомендує цей магазин
11 лютого 2023

Купив: Геймпад Sony DualSense Gray Camouflage (9423799), Замовлення №4308

Відповідь представника «Technoplay»
Доброго дня! Вдячні за ваш позитивний вігук! І будем раді бачити вас знову!
Ирина Ирина рекомендує цей магазин
10 лютого 2023

Купив: Ноутбук Dell Inspiron G15 5511 i5-11260H/16GB/512/RTX3050 (Inspiron-5511-6242)., Замовлення №4616

Відповідь представника «Technoplay»
Дуже дякую за чудовий відгук та вибір нашого товару! Дякую, що поділилися своєю думкою про товар. Раді, що ви залишилися задоволені покупкою. Дякуємо вам за відгук та поради потенційним покупцям)
скажіть, будь ласка, а отакий планшет у вас є? Lenovo Tab P11 Plus 6/128GB Wi-Fi Modernist Teal (ZA940042)
15 лютого 2023 Відповісти
Александр Рябой рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 i5-11400H/16GB/512/Win11 RTX3060 144Hz AN515-57 || (NH.QEWEP.004), Замовлення №220498

Відповідь представника «Technoplay»
Доброго дня Александр ! Щиро вдячні вам за ваш відгук!
Bismuth 1546 рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401), Замовлення №193398

Замовив павербанк, отримав в домовлений термін. Дякую)
Відповідь представника «Technoplay»
Доброго дня вам! Щиро дякую за ваш позитивний відгук ми стараємось для вас!
Артем Ермаков рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №196884

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо вам за покупку та залишений відгук! Дуже вдячні вам за те що обрали наш магазин)
Светлана Максимова рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Nintendo Switch OLED with White Joy-Con (045496453435), Замовлення №194175

Остались довольны и приобретением, и ценой товара и скоростью обслуживания! Удобно, что можно было сделать постоплату на почте. На сайте все толково и подробно расписано, удобно для покупателя. Все супер! Спасибо!
Відповідь представника «Technoplay»
Вдячні за те, що ви надали час і поділилися своїми враженнями. Величезна радість, що змогли виправдати Ваші очікування. Обов'язково приходьте знов, вам завжди раді! Щиро ваші, Техноплей)