Артем Ермаков рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №196884

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо вам за покупку та залишений відгук! Дуже вдячні вам за те що обрали наш магазин)
Светлана Максимова рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Nintendo Switch OLED with White Joy-Con (045496453435), Замовлення №194175

Остались довольны и приобретением, и ценой товара и скоростью обслуживания! Удобно, что можно было сделать постоплату на почте. На сайте все толково и подробно расписано, удобно для покупателя. Все супер! Спасибо!
Відповідь представника «Technoplay»
Вдячні за те, що ви надали час і поділилися своїми враженнями. Величезна радість, що змогли виправдати Ваші очікування. Обов'язково приходьте знов, вам завжди раді! Щиро ваші, Техноплей)
Bohdan Serdiuk рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Robot White (QAS-00002, QAS-00001, QAS-00009), Замовлення №4316

Швидке оформлення та доставка. Оформлював післяплатою. Коробка заводська, не вскрита. Комплектація: геймпад, дві батарейки Duracell, інструкції. Працює як належно(Bluetooth, type-c). Оновив софт через "Аксесуари Xbox" на Windows.
Відповідь представника «Technoplay»
Щиро дякуєм за такий приємний відгук, з нашої сторони ми робимо все можливе, щоб клієнт залишився задоволений, бажаєм вам гарного користування і всього найкращого! Ми завжди до ваших послуг. =)
maksim рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Robot White (QAS-00002, QAS-00001, QAS-00009), Замовлення №4334

Заказав геймпад, прийшов швидко! Працює
Відповідь представника «Technoplay»
Щиро дякуємо за ваш відгук! І дякуєм за розуміння, ми стараємось оперативно реагувати і пропонувати актуальну ціну.
Oleksandr Skvortsov рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Купив: Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів HyperX QuadCast S (HMIQ1S-XX-RG/G), Замовлення №193189

Швидка відправка. Повна відповідність опису
Відповідь представника «Technoplay»
Вдячні за те, що знайшли час, щоб оцінити нас та написати відгук. З повагою команда Technoplay!
Denis Olaresko рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Купив: Microsoft gamepad, Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №198748

Чудовий сервіс, зручно замовив, оплатив та швидко отримав. Та й ціна найкраща. Дуже ретельно запакували відправлення. Дякую!
Відповідь представника «Technoplay»
Добрий день Denis! Щиро дякуєм за ваш відгук, наша основна мета це задоволенний клієнт! Будемо раді бачити вас знову в нашому магазині!
Ян Берегун рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Купив: Миша Logitech G Pro X Superlight Wireless Magenta (910-005956), Замовлення №199263

Купил мышку.Заинтересовал магазин по отзывам и самой приятной цене.Прошло все быстро , никаких проблем.Мышка восхитительная
Відповідь представника «Technoplay»
Дуже дякую за те, що ви зупинили вибір на нашому сайті. Дуже приємно, що ви задоволені якістю послуг і високо оцінили рівень обслуговування. З повагою команда Technoplay!
L3ZZ3rG рекомендує цей магазин

Купив: Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohm, Замовлення №4302

Хороший та надійний магазин з дуже низькими цінами, Товар було відправлено в день замовлення, я всім задоволений
Відповідь представника «Technoplay»
Дуже дякуємо за те, що приділили час тому, щоб залишити нам такий чудовий відгук, окрема подяка за фотографії ! З повагою команда Technoplay!
Наталья Емельянова рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук HP Victus 15-fa0124nw (712M5EA), Замовлення №#191664

Покупкой довольна. Рекомендую продавца. Удобная и своевременная коммуникация
Denis Yanchenko рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №200578

Вдячний магазину за швидку обробку та доставку. Ціни нижче чим у конкурентів, а зараз це важливо. Дякую
Відповідь представника «Technoplay»
Велике дякую вам за те що знайшли час оцінити роботу нашого магазину! Бажаєм вам гарного користування!