Makarov рекомендує цей магазин
2 січня 2023

Купив: Геймпад Joy-Con Blue Yellow Pair (45496431303), Замовлення №2961

відправили бістро, гарна ціна
Відповідь представника «Technoplay»
Прийміть нашу щиру подяку за чудовий відгук, З повагою команда Technoplay!
Eugene Epstein рекомендує цей магазин
31 грудня 2022

Купив: Геймпад Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black (XOA-0005, QAT-00001, QAT-00002, QAT-00009), Замовлення №3337

Покупал контроллер в этом магазине. Цена была самая низкая. Отправили на следующий день с нулевой предоплатой, без звонков и болтовни. Контроллер на вид новый, без каких либо дефектов, работает хорошо и я надеюсь что проработает долго.
Відповідь представника «Technoplay»
Eugene Epstein, привіт! Дякуємо вам зворотній зв'язок про нашу роботу. Це відмінний стимул для подальшого вдосконалення та професійного зростання. Чекаємо на вас у гості знову!
Богдан28 рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: HP Victus Ryzen 7-5800H/16GB/512 RTX3060 144Hz 16-e0504nw (4H3L7EA), Замовлення №3249

Замовив ноутбук у магазині У цей де день передзвонили і відправили замовлення. Наступного дня ноутбук був вже у мене. Дуже сподобалась ціна. Працівники були дуже вічливими. Обов’язково буду ще замовляти
Відповідь представника «Technoplay»
Богдан28, добрий день! Дякуємо вам за залишений відгук, ми зворушені вашою увагою. Дуже приємно, що залишилися задоволені покупкою. Будемо щиро радіти новій зустрічі!
привед747 рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: Монопод-стабілізатор DJI Osmo Mobile SE (CP.OS.00000214.01), Монопод-стабілізатор Osmo Mobile SE (CP.OS.00000214.01), Замовлення №2846

Товар відповідає опису. Прийшов неушкодженим. Продавці ввічливі
Відповідь представника «Technoplay»
Доброго дня! Безмежно вдячні Вам, за те що знайшли час оцінити наш магазин! З повагою команда Technoplay!
Mykola Sobko рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM5 Black, Навушники з мікрофоном WH-1000XM5 Black (WH1000XM5B.CE7), Замовлення №3022

Купляв тут навушники. Після створення замовлення, передзвонили наступного дня зранку і утоянили деталі. Відправили того ж дня. Навушники оригінал, з програмою підключаються без проблем і грають чудово. Дякую магазину і рекомендую.
Відповідь представника «Technoplay»
Доброго дня! Щиро вдячні за Ваш відгук! Нам дуже приємно що співпраця з нами принесла Вам задоволення! Завжди будемо раді бачити Вас у нас на сайті!
rydanes рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Nitro 5 AN517-55-57WA (NH.QJAAA.002), Замовлення №3049

Чудовий продавець ,рекомендую… Все пройшло чудово і швидко.
Відповідь представника «Technoplay»
rydanes, вітаємо! Щиро вдячні за Ваш відгук. Дякуємо за співпрацю і Вашу позицію.
d.seminikhyn рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Купив: Lenovo IdeaPad Gaming 3-15 i5-11320H/16GB/512 GTX1650 120Hz 82K101F1PB, Замовлення №2931

Конкурентна ціна, швидка доставка
Відповідь представника «Technoplay»
Доброго дня! Дякуємо за те, що відмітили оперативність роботи нашого магазину! Дякуємо за відгук! З повагою команда Technoplay!
Lim Olena (lim_seonsaengnim) рекомендує цей магазин

Купив: Планшет Samsung galaxy Tap S7 , Замовлення №57015

Відповідь представника «Technoplay»
Доброго дня ! Щиро вдячні вам за відгук ! З повагою команда Technoplay!
Александр Соколов рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №56821

Відповідь представника «Technoplay»
Доброго дня Олександр! Безмежно вдячні Вам за відгук! З повагою ваш Technoplay!
Arthur from Dnipro рекомендує цей магазин
26 грудня 2022

Купив: Фітнес-браслет HUAWEI Band 7 Graphite Black (55029077), Замовлення №2917

Купив 13.12.22.
Відповідь представника «Technoplay»
Доброго дня Артур! Щиро вдячні за те, що знайшли час поділитись своїми враженнями! З повагою команда Technoplay!