Ирина Павлик-Барташук рекомендує цей магазин
15 січня 2023

Купив: ГЕЙМПАД БЕСПРОВОДНОЙ MICROSOFT XBOX SERIES SPECIAL EDITION MINERAL CAMO, Замовлення №110225

Хотіла саме цей геймпад, в цьому магазині була найнижча ціна. Товар якісний, дуже сподобався.
Відповідь представника «Technoplay»
Вдячні за те, що знайшли час, щоб оцінити нас та написати відгук. Чекаємо на нову зустріч! З повагою, команда Technoplay!
Настя рекомендує цей магазин
15 січня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Robot White (QAS-00002, QAS-00001, QAS-00009), Замовлення №3518

Только положительные эмоции. Цены "огонь", доставка, как "молния". Рекомендую. Все честно.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякую вам за відгук. Настя, що у нас ви придбали ігрову приставку. Будемо щасливі бачити вас знову! З повагою, команда Technoplay!
Артем Полищук рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Купив: Смарт-годинник Amazfit GTS 3 Ivory White, Замовлення №3478

Заказал часы для супруги на подарок, супруга подарком довольна часы классные. Спасибо.
Відповідь представника «Technoplay»
Доброго часу доби, Артем, дякую, що знайшли час. Дякую вам за такий щирий відгук! З повагою команда Technoplay!
pozick рекомендує цей магазин
13 січня 2023

Купив: Геймпад Sony DualSense Gray Camouflage (9423799), Замовлення №3794

Дуже задоволений сервісом. Мене напрягають підтвердження замовлень, а тут поставив галочку і ніяких очікувань дзвінків, ніяких уточнень, ніяких передоплат. Все зручно і швидко. Ну і до товару не було претензій, чек, гарантія, все на місці. Однозначно в список улюблених магазинів.
Відповідь представника «Technoplay»
Дуже вдячні, завжди приємно отримати позитивну оцінку, дякую, що знайшли час, щоб зробити ці фотографії! З повагою команда Technoplay!
Дима Пупкин рекомендує цей магазин
11 січня 2023

Купив: Миша Razer DeathAdder V2 X Hyperspeed Black, Замовлення №3386

Про чек точно не помню, получил мышку, все круто, довольный пользуюсь, мышь пушка-базука, купил бы еще что-то в этом магазе, я не бот
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо, що знайшли для нас час! Ми стараємся надавати послуги в кращому вигляді. З повагою команда Technoplay!
Константин Проценко рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-57 (NH.QESEP.00C), Замовлення №80689

Відповідь представника «Technoplay»
Ми дуже раді читати Ваш відгук і нам неймовірно приємні Ваші слова. З великим нетерпінням чекаємо, коли Ви завітаєте до нас знову. З повагою команда Technoplay!
сергей густвицкий рекомендує цей магазин
10 січня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis 9 Wireless Black (61484), Замовлення №#80716

Відповідь представника «Technoplay»
Сергей, дякуємо за позитивну оцінку роботи магазину. З повагою команда Technoplay!
Аліна Барановська рекомендує цей магазин
10 січня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №90343

Замовила xbox series s, швидко зв'язалися, на слідуючий день приставка була вже в мене. Якістю товару і обслуговування магазину задоволена
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо Вам, що обрали наш магазин та вдячні вам за позитивну оцінку роботи. З повагою команда Technoplay!
Софія Оржеховська рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: HP OMEN 16 Ryzen 7/16GB/512 RTX3070 16-c0134nw (4H3X1EA), Замовлення №3766

Відповідь представника «Technoplay»
Софія, ми приємно вражені таким детальним та позитивним відгуком про товар та роботу працівників магазину. Обов'язково будемо чекати на ваше наступне замовлення. У разі виникнення питань звертайтеся до працівників магазину ми вам завжди раді допомогти. З повагою команда Technoplay!
Віталій Жилак рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: Ноутбук GIGABYTE G5 KD (KD-52EE123SD), Замовлення №3721

Чудовий магазин і чудовий сервіс! Після замовлення зателефонували одразу, товар прийшов за 2 дні. Рекомендую.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякую Вам за позитивну оцінку роботи магазину. Гарного та безпроблемного користування. З повагою команда Technoplay!