Олексійко Синочок рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: Acer Nitro 5 i5-11400H/16GB/512/Win11 RTX3060 144Hz AN515-57 || NH.QEWEP.004, Миша Razer Basilisk X HyperSpeed (RZ01-03150100-R3G1), Замовлення №3077

Все дуже швидко та якісно, замовляв перед новим роком, за 2-3 дні замовлення було вже в мене. Товар чудовий, я задоволений. Рекомендую.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякую Вам) Ми дуже вдячні що придбали у нас одразу 2 товари. Будемо раді бачити вас знову. З повагою команда Technoplay!
Ansha рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black (XOA-0005, QAT-00001, QAT-00002, QAT-00007, QAT-0, Замовлення №3182

Дуже гарний магазин. Ціни приємно здивували, обслуговування добре, відправка швидка. Рекомендую
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за дуже приємну оцінку нашої роботи, будемо чекати вас знову. З повагою команда Technoplay!
Mark Zakharov рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Robot White (QAS-00002, QAS-00001, QAS-00009), Замовлення №3675

Файний магазин, рекомендую :-)
Відповідь представника «Technoplay»
Ви файний покупець, дякую за замовлення. З повагою команда Technoplay!
Светлана Савина рекомендує цей магазин

Купив: Миша Razer Basilisk X HyperSpeed (RZ01-03150100-R3G1), Замовлення №3173

Магазин ок, можна довіряти
Відповідь представника «Technoplay»
Дуже дякуємо за відмінну оцінку нашої роботи. З повагою команда Technoplay!
Екатерина Кирпичник рекомендує цей магазин
3 січня 2023

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Robot White (QAS-00002, QAS-00001, QAS-00009), Замовлення №72116

Замовленим товаром залишились задоволені
Відповідь представника «Technoplay»
Будемо щасливі бачити вас знову! З повагою команда Technoplay!
Артём Синючков рекомендує цей магазин
3 січня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 15W 20000mAh Black (PPDML-J01), Замовлення №71766

Відповідь представника «Technoplay»
Дуже дякую за позитивний відгук та довіру. З повагою команда Technoplay!
Kirill Lotskin рекомендує цей магазин
3 січня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №103140

Відповідь представника «Technoplay»
Kirill Lotskin, добрий день! Дякую за відгук! Нам приємно, що Ви оцінили нашу роботу. Постараємося стати ще кращими в обслуговуванні клієнтів, порадувати Вас новими товарами. З повагою команда Technoplay!
Makarov рекомендує цей магазин
2 січня 2023

Купив: Геймпад Nintendo Joy-Con Blue Yellow Pair (45496431303), Замовлення №2961

відправили бістро, гарна ціна
Відповідь представника «Technoplay»
Прийміть нашу щиру подяку за чудовий відгук, З повагою команда Technoplay!
Eugene Epstein рекомендує цей магазин
31 грудня 2022

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black (XOA-0005, QAT-00001, QAT-00002, QAT-00007, QAT-0, Замовлення №3337

Покупал контроллер в этом магазине. Цена была самая низкая. Отправили на следующий день с нулевой предоплатой, без звонков и болтовни. Контроллер на вид новый, без каких либо дефектов, работает хорошо и я надеюсь что проработает долго.
Відповідь представника «Technoplay»
Eugene Epstein, привіт! Дякуємо вам зворотній зв'язок про нашу роботу. Це відмінний стимул для подальшого вдосконалення та професійного зростання. Чекаємо на вас у гості знову!
Богдан28 рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: HP Victus Ryzen 7-5800H/16GB/512 RTX3060 144Hz 16-e0504nw (4H3L7EA), Замовлення №3249

Замовив ноутбук у магазині У цей де день передзвонили і відправили замовлення. Наступного дня ноутбук був вже у мене. Дуже сподобалась ціна. Працівники були дуже вічливими. Обов’язково буду ще замовляти
Відповідь представника «Technoplay»
Богдан28, добрий день! Дякуємо вам за залишений відгук, ми зворушені вашою увагою. Дуже приємно, що залишилися задоволені покупкою. Будемо щиро радіти новій зустрічі!