Виталий Хитров рекомендує цей магазин
29 жовтня 2022

Купив: Миша Razer Basilisk X HyperSpeed (RZ01-03150100-R3G1), Замовлення №958

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Все хорошо
Відповідь представника «Technoplay»
Віталій велике дякую вам за те що знайшли час оцінити роботу нашого магазину! Бажаєм вам гарного користування!
Aleksandr Aleksandrovuch рекомендує цей магазин
28 жовтня 2022

Купив: Комп\'ютерна гарнітура HyperX Cloud II Wireless (HHSC2X-BA-RD/G/4P5K4AA, Замовлення №839

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Все оперативно, товар в наявності. Здійснював оплату оплатою на картку і в той же день відправили.
Відповідь представника «Technoplay»
Доброго дня! Ми раді що змогли вам догодити, щиро дякуєм вам за позитивний відгук!
Филипп Чайковский рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Купив: Планшет Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 4/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0020, ZA8W0035PL), Замовлення №37

Відправили швидка. Все ОК.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за вибір нашого бренду та залишений відгук! З повагою Technoplay
Vladimir Bohdanov рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Купив: Lenovo Legion 5-15, Замовлення №700

Замовив, відправили на наступний день, ще на наступний вже отримав Єдине чого не вистачало при замовленні це можливості розстрочки Ноутбук був запакований добре, але на петлях була трохи здерта плівка, наче як транспортна, але не впевнений так як немає видимої необхідності здерти її повністю Хоча я думаю, магазин тут ні до чого
Відповідь представника «Technoplay»
Дуже вдячні за позитивний відгук, з нашої сторони ми робимо все можливе, щоб клієнт залишився задоволений:) На рахунок плівки на мою думку вона пошкоджується під час транспортування) У мене на ноутбуку теж так)
Я теж так вважаю, не переймайтесь, товаром задоволений, особливо зважаючи на те, що на ... за таку саму ціну ноутбук в 2 рази слабший))
20 жовтня 2022 Відповісти
Представник магазину «Technoplay»
Дякую за такий детальний відгук) Бажаємо вигідних покупок!
21 жовтня 2022 Відповісти
Vodlodymyr рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Купив: Смартфон Nothing Phone (1) 8/256GB Black, Замовлення №275

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Доставили швидко, відправка була у день замовлення роботою магазину задоволений. Роблять все як слід, без очікувань і попередніх оплат.
Відповідь представника «Technoplay»
Доброго дня, Володимир. Дякуємо за відмінний відгук. Ми дуже цінуємо, оцінили рівень нашого сервісу! Чекаємо на вас знову!
Катя Сергійчук рекомендує цей магазин
18 жовтня 2022

Купив: Xbox геймпад, Замовлення №569

Ціна відповідає вказаній, в наявності все було, відправили вчасно, до якості геймпадів ніяких питань не маю, передоплату ніяку не просили. Швидко й безпроблемно, саме те що хочеться зараз бачити в усіх онлайн-магазинах
Відповідь представника «Technoplay»
Ми вдячні вам за ваші відгуки та коментарі) З повагою, Technoplay
krakr рекомендує цей магазин
18 жовтня 2022

Купив: Lenovo Tab M10 Plus FHD 4/128GB LTE Iron Grey (ZA5V0111UA)

Чудовий сервіс! Прислухаються до побажань клієнта. Є знижки для військових!
Відповідь представника «Technoplay»
Добрий день. Вдячні за те, що знайшли час, щоб оцінити нас та написати відгук. Чекаємо на нову зустріч!
Alex Omelchuk 2 рекомендує цей магазин

Купив: Hyper X Cloud Alpha (HX-HSCA-RD), Замовлення №235

Обслуговування супер. Так детально розповіли, що вирішив купити 2 комплекта))). Все в наявності. Сервіс на високому рівні. Гарнітура бездоганно працює.
Відповідь представника «Technoplay»
Вітаємо вас, Alex. Прийміть нашу щиру подяку за чудовий відгук, нам дуже цінна ваша думка. Ми дуже цінуємо, що ми маємо таких чуйних клієнтів, як ви. Ми намагатимемося і надалі виправдовувати ваші очікування та надавати послуги лише найвищого рівня! Чекаємо на нову зустріч!
Павел Смирнов рекомендує цей магазин

Купив: Xbox wireless controller, Замовлення №657

Сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Хорошая цена приятный сервис и быстрая доставка но очень стрёмная оплата. А так ребята очень крутые спасибо.
Відповідь представника «Technoplay»
Павел, добрий день. Дякуємо вам за залишений відгук про роботу магазину. Чекаємо на вас знову! З повагою адміністрація technoplay.
а вас не здивувало що на гарантійному талоні немає ні підпису, ні печатки фірми яка вам продала цей товар ? я думаю ви зрозуміли куди я хилю ;)
21 листопада 2022 Відповісти
Представник магазину «Technoplay»
Невід'ємною частиною гарантійного талону є товарний чек (накладна, фіскальний чек) на якому ми проставляємо печатку нашої юридичної особи. На фото клієнта це наглядно видно. Відповідно до законодавства України, з 2017 року наявність печатки або штампу не є обов’язковою умовою для надання сервісних послуг ! Дякуємо що підняли питання, щоб не виникало сумнівів у наших клієнтів.
1 грудня 2022 Відповісти
Anna Adamova рекомендує цей магазин
17 жовтня 2022

Купив: Комп\'ютерна гарнітура HyperX Cloud II Wireless (HHSC2X-BA-RD/G/4P5K4AA)

Магазин рекомендую, заказ делала по телефону. В магазине ко мне отнеслись с пониманием и пошли на встречу, разрешив заказать товар наложенным платежом и проверить на новой почте, товар пришел абсолютно новый, с защитными пленками и соответствовал полностью описанию, гарнитура рабочая, сервис отличный. РЕКОМЕНДУЮ.
Відповідь представника «Technoplay»
Anna, добрий день! Дякуємо за відмінний відгук та позитивну оцінку нашої роботи. Нам дуже приємно, що у нас є такі чуйні та вдячні клієнти, як ви. Обов'язково передамо ваші добрі слова нашому колективу. Обов'язково приходьте знову, будемо раді вас бачити! З повагою та найкращими побажаннями, Technoplay