ledokol3000 рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Microsoft Xbox Series S 512 GB Starter Bundle, Замовлення №15524

Хороший магазин . Оригінальний товар . Швидка відправка та надійне пакування . Нормальні ціни . Покупкою задоволений . Тільки найкращі рекомендації .
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваші теплі слова та позитивний відгук! Раді, що ви задоволені нашим обслуговуванням та товаром. Якщо буде потреба у нових покупках чи будь-яких питаннях, не соромтеся звертатися. З повагою команда Technoplay!
anekrutenko рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №15442

Відповідь представника «Technoplay»
Добрий день. Вдячні за те, що знайшли час, щоб оцінити нас та написати відгук. Чекаємо на нову зустріч!
PhotoPANDA рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Мікрофон студійний/ для стрімінгу, подкастів Rode PodMic, Замовлення №15501

Купував мікрофон, все пройшло супер. Продавець відправив в той же день, хочу замітити що накладним платежем, наступного дня уже був у мене на пошті. Всі чітко та позитивно, одним словом рекомендую цей магазин
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук та рекомендацію! Раді, що ваші покупки у нас пройшли успішно. Якщо у вас з'явиться потреба у нових покупках або питаннях, не соромтеся звертатися. З повагою команда Technoplay!
Sergey Shanahin рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung 990 PRO 2 TB (MZ-V9P2T0BW), Замовлення №15408

Замовив SSD, прислали натупного дня, все добре
Відповідь представника «Technoplay»
Вдячні за ваш відгук! Чудово, що ви задоволені нашим обслуговуванням. З повагою команда Technoplay!
Євгеній Крупильницький рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: SSD накопичувач WD Black SN770 2 TB (WDS200T3X0E), Замовлення №15434

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! З повагою команда Technoplay!
Robert11zhr рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Razer Blackshark V2 X Black (RZ04-03240100-R3M1), Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black (XOA-0005, QAT-00001, QAT-00002, QAT-00007, QAT-0, Замовлення №15237

Магазин хороший, товар оригінальний, все супер, рекомендую купувати саме там…
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук та рекомендації! З повагою команда Technoplay!
Ольга Мірошник рекомендує цей магазин

Купив: Епілятор Philips BRE700/00, Замовлення №249015

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш позитивний відгук! З повагою команда Technoplay!
Максим Митько рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Веб-камера Razer Kiyo Pro (RZ19-03640100-R3M1, RZ19-03640100-R3U1), Замовлення №15232

В воскресенье заказал камеру, во вторник уже забрал на почте. Все запечатанное, с чеками и гарантией. Очень порадовало,что указавши «не перезванивать для уточнения заказа» ,реально не перезванивали)))Сейчас это редкость) 10/10.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені швидкістю доставки та нашим сервісом. Якщо буде потреба у нових покупках, не соромтеся звертатися! З повагою команда Technoplay!
Maxim Martynenko рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Alpha Wireless Black (4P5D4AA), Замовлення №15196

Чудові навушники, добросовісний продавець. Замовлення виконано швидко. Всім задоволений
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що вам сподобались навушники і ви задоволені обслуговуванням. З повагою команда Technoplay!
Vladyslav рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM4 Black (WH1000XM4B), Замовлення №15264

Все дуже круто, замовлення відправлене й доставлено за день! Товаром дуже задоволений!
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені швидкістю обслуговування та товаром. З повагою команда Technoplay!