Vludych рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: Машинка для стрижки Philips Multigroom Series 7000 MG7745/15, Замовлення №14169

Все прошло добре та швидко.
Відповідь представника «Technoplay»
Вам дуже вдячний за позитивний відгук! Гарного дня! З повагою команда Technoplay!
Дмитрий Недиленька рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Купив: Смарт-годинник Amazfit GTS 2 mini Meteor Black, Смарт-годинник GTS 2 mini Meteor Black, Замовлення №14133

Все дуже добре. Відправили вчасно. Запакований гарно, все дійшло цілим. Дякую продавцю, та рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Technoplay»
Чудово, що все пройшло гладко та задовільно! Дякую за рекомендацію! З повагою команда Technoplay!
Kateryna Gliebova рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Купив: Принтер Phaser 3020, Замовлення №Дякуємо, що обрали Techno

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Чекаємо на ваші нові замовлення! З повагою команда Technoplay!
Олексій Леонов рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: SSD накопичувач M30 512 GB (GP-GM30512G-G), Замовлення №13965

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за позитивний відгук! Насолоджуйтеся покупкою! З повагою команда Technoplay!
Inna Simonova рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Авто-конструктор LEGO Technic Audi RS Q e-tron (42160), Замовлення №13948

Відповідь представника «Technoplay»
Дякую за відгук! Раді, що все вас влаштовує. З повагою команда Technoplay!
Viacheslav рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Samsung 980 1 TB (MZ-V8V1T0BW), Замовлення №14103

Чудовий сервіс, усе чітко та швидко. Товар прийшов в ідеальному стані. Рекомендую!)
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за відгук та рекомендацію! Насолоджуйтесь новим товаром, і нехай кожен ваш день буде таким же чудовим! Гарного дня! З повагою команда Technoplay!
Linkin рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Cloud Alpha (HX-HSCA-RD/4P5L1AM), Замовлення №14022

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Сподобався магазин, відправка в цей же день, отримав на наступний, без передплати. Рекомендую!
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за позитивний відгук та рекомендацію! Насолоджуйтеся своїми покупками. Гарного дня! З повагою команда Technoplay!
Dev Il рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном WH-1000XM4 Silver (WH1000XM4S), Замовлення №246904

Чудовий магазин, швидка відправка. Сервісом задоволений.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за відгук! Чудово, що ви задоволені нашим сервісом. Бажаю вам чудових покупок і гарного дня! З повагою команда Technoplay!
PHAUST рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: SSD накопичувач 870 EVO 500 GB (MZ-77E500BW), Замовлення №13970

Пришло в Одессу через день. Отправили со склада в тот же день. Очень быстро, перезвонили сразу. Заказывал ССД пришёл целый, новый, работает отлично. В будущем буду заказывать отсюда.
Відповідь представника «Technoplay»
Чудово, що ви отримали свій заказ так оперативно і все в порядку! До наступних покупок! З повагою команда Technoplay!
Владислав Колодка рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном WH-1000XM4 Midnight Blue (WH1000XM4L.E), Замовлення №13882

Роботою магазину задоволений. Товар був готовий до видачі в Дніпрі на слідуючий день після того як замовив.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук та теплі слова! Гарного вам дня і чудових музичних вражень! З повагою команда Technoplay!