Андрій «_» Розенков рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G435 LIGHTSPEED Black (981-001050), Замовлення №14933

Доставка швидка, товар оригінал. Ціна на фоні "гігантів" адекватно приємніша та схилює на здійснення покупки на користь підтримки малого бізнесу.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за теплий відгук та вибір нашого магазину! Ми завжди стараємося надавати якісний товар та швидку доставку за доступними цінами. Щиро вдячні за ваш вибір та підтримку малого бізнесу. Бажаємо вам приємних покупок і гарного дня! З повагою команда Technoplay!
Andrii UA рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Тример для тіла PHILIPS BG3010/15 серії 3000, Замовлення №14914

Дякую. Зручно та швидко.
Відповідь представника «Technoplay»
Раді чути, що ви задоволені обслуговуванням! Дякуємо за покупку і до нових зустрічей! З повагою команда Technoplay!
alexsy_21 рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC (GR-GFP-MSI-0179), Замовлення №№14868

Магазин заслуговує лише на позитивні відгуки.На стільки все було оперативно здійснено, просто приємно здивувало, що у нас все ще є такий рівень обслуговування, при тому, що ціни майже найнижчі для подібного списку товарів. Я купив дві різні відеокарти з інтервалом в тиждень, і кожногу разу, все було виконано та надіслано в самі стислі терміни. Єдине побажання, якщо є така можливість організувати онлайн -платіж на сайті. Подяка всьому персоналу за злагоджену роботу.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо вам за відгук та високу оцінку нашої роботи! Ваша задоволеність - наш головний пріоритет. Щодо онлайн-платежів, ми розглядаємо можливості розширення сервісу, і ваші побажання важливі для нас. Бажаємо вам вдалого використання придбаних товарів та чекаємо на ваші майбутні покупки в нашому магазині! З повагою команда Technoplay!
Александр Чех рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless Black (509266), Замовлення №Замовлення #14867

Дуже хороший магазин з привітними та доброзичливими співробітниками. Оперативно зв'язалися після моєї заявки та оформили замовлення. Сплатив одразу всю суму за товар. Посилку відправили негайно цього ж дня. Вже за день забрав її у відділенні НП м. Харкова. Всім рекомендую "Техноплей"-це чудовий магазин.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо вам за відгук та приємні слова! Раді, що ми вас вразили оперативністю та обслуговуванням. Бажаємо вам приємних покупок та гарного дня! З повагою команда Technoplay!
Олег Ластовецький рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame D10 Plus (RLS3D), Замовлення №248425

Товар відправили швидко, товар прийшов, на перший погляд працює. Можу рекомендувати.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що товар вас задовільнив і ви можете рекомендувати нас. З повагою команда Technoplay!
Максим Стрилец рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Ноутбук GIGABYTE G5 MF (MF-E2EE313SD), Замовлення №248246

Відповідь представника «Technoplay»
Велике дякуємо за відгук! Чудово, що ви задоволені. З повагою команда Technoplay!
Maryana Holovchak рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Electric Volt (QAU-00022), Замовлення №№14721

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви залишились задоволені. З повагою команда Technoplay!
Галина Чернієнко рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Gigabyte Gigabyte AORUS 15 9KF i5-12500H/8GB/512/Win11 RTX4060 360Hz (9KF-E3EE383SH), Замовлення №14740

Дуже задоволена своєю покупкою! Ноутбук виявився відмінним за якістю та характеристиками. Обслуговування на високому рівні – від вибору товару до отримання. Персонал щиро відгукується та допомагає в усіх питаннях. Дякую за якісний сервіс та приємний досвід покупки!
Відповідь представника «Technoplay»
Дуже приємно чути, що ви задоволені покупкою! Приємного користування новим ноутбуком та гарного дня! З повагою команда Technoplay!
Anton Dimkin рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Графічний планшет XP-Pen Deco 01 V2 Black, Замовлення №14753

Придбав графічний планшет. Купував перший раз в магазині. Все чудово. Магазин відправив товар в день замовлення. Ціни найнижчі. Дякую магазину за оперативність і відмінний товар
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Радимо заглянути ще раз, можливо, знайдете щось цікаве для себе. Приємних вам покупок! З повагою команда Technoplay!
Дмитрий Литус рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Саундбар LG S40Q, Замовлення №20450844404321

Відправили в день замовлення, приїхало на наступний! Замовлення прийняли чітко, культурно, без лишнього!!! Товаром дуже задоволений!!!
Відповідь представника «Technoplay»
Це чудово, рекомендуємо вам спробувати інші продукти з нашого асортименту. Дякуємо за ваш відгук та вибір нашого магазину! З повагою команда Technoplay!