Саша Казаков рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Блок живлення MSI MPG A850G PCIE5, Процесор Intel Core i5-14600KF (BX8071514600KF), Замовлення №14674

Все супер, отримав товар на наступний день після замовлення, дякую)
Відповідь представника «Technoplay»
Чудово, що ви отримали товар так швидко! Дякую за ваш відгук і вибір нашого магазину! З повагою команда Technoplay!
jdoe рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Sony WH-1000XM5 Midnight Blue (WH1000XM5L.CE7), Замовлення №14589

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо, що все вам сподобалося! Дякую за відгук та вибір нашого магазину! З повагою команда Technoplay!
If Try рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №№14510

Все чудово, дякую!
Відповідь представника «Technoplay»
Раді чути, що ви задоволені! Дякуємо за ваш відгук та обирання нашого магазину! З повагою команда Technoplay!
Олександр рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth Black (CTL-6100WLK-N), Замовлення №14489

Зрозуміла консультація продавця, швидка доставка.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш позитивний відгук! Раді, що ви задоволені. З повагою команда Technoplay!
Геннадий рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Фотопапір для камери Fujifilm Instax Mini Color film 2x10 (16567828), Замовлення №14420

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за позитивний відгук! Нам приємно, що ви задоволені. З повагою команда Technoplay!
Nickolay Sarancha рекомендує цей магазин

Купив: Миша Razer Basilisk V3 Pro (RZ01-04620100-R3G1), Замовлення №14454

Все круто, товар в наявності, прийшов на наступний день, ціна значно нижча ніж в інших магазиназ
Відповідь представника «Technoplay»
Це чудово чути, що ви задоволені! Нам приємно, що все пройшло гладко, і ви отримали товар так швидко. Дякуємо за вибір нашого магазину! З повагою команда Technoplay!
Vladimir Zhirny рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів HyperX SoloCast Black (HMIS1X-XX-BK/G), Замовлення №14172

https://hotline.ua/ua/musical_instruments-mikrofony/hyperx-solocast/ Отличный магазин. Вообще Львов - это западная столица, отличные ЛЮДИ
Відповідь представника «Technoplay»
Дякую за ваші високі оцінки! Ми завжди тут, готові надалі задовольняти вас якісним сервісом та товаром. З повагою команда Technoplay!
Vladyslav рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-CH720N White (WHCH720NW.CE7), Замовлення №14140

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за відгук! Гарного дня! З повагою команда Technoplay!
Тата рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Bluetooth-гарнітура JABRA Talk 65 (100-98230000-60), Замовлення №14266

Купувала гарнітуру . Крамницю можу рекомендувати. Швидко зателефонували та відправили товар . Дякую.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за рекомендацію! Будемо раді вас бачити і знову. Бажаємо вам чудового дня і приємних покупок! З повагою команда Technoplay!
Natalia Gill рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Robot Vacuum E10, Замовлення №12710

Дуже сподобалось чітке, ввічливе та оперативне обслуговування в магазині. Дуже задоволега роботом-пилососом (строк користування - 1 місяць)
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за позитивний відгук! Чудово, що покупка вас задовольняє. З повагою команда Technoplay!