helen23 не рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Хотів купити: машинка для стрижки тварин Wahl Машинка для стрижки тварин Creativa 1876-0483

HlUser00034094 не рекомендує цей магазин
25 січня 2021

Купив: Фен-мультистайлер Dyson Airwrap Complete Nickel/Fuchsia (310733-01)

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, повернення товару

Сделал заказ на продукцию Dyson в данном магазине. Прислали ужасного качества китай хотя продавец говорил что это оригинал.
Сергей Волошин не рекомендує цей магазин
28 листопада 2018

Хотів купити: Машинка для стрижки Moser Primat 1230-0053, Замовлення №64807972

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Сделал заказ в Вс 25.11, типа еще акция "Черная пятница", скидка + подарок. Перезвонили в понедельник и сказали что на сайте ошибка и что не могут мне продать по этой цене ) Я сказал ок, по новой мне не надо и я оставлю для них отзыв, после чего типа согласились но без подарка. Сегодня среда, ничего так и не отправили, вчера заказал в другом магазине, уже привезли и вышло дешевле.
Kambodju не рекомендує цей магазин
21 лютого 2018

Купив: Плойка конусная BaByliss BAB2280TTE 13-25 мм, Замовлення №43684637

Не сподобалося: асортимент

Відповідь представника «opensalon.com.ua»
Здравствуйте. Стоимость щетки компенсировали на карту 27.02: 4731*28 Б*ая Т В Деньги, к сожалению, вам сразу не вернули по той причине, что номер карты пришел через 2 дня после нашего ответа, и в теле письма не содержался предыдущий диалог. Менеджер, который открывал почту, просто не сориентировался, и не передал данные для оплаты на бухгалтерию. Приносим свои извинения за неудобства.
Laser не рекомендує цей магазин
3 січня 2018

Хотів купити: Фен-мультистайлер Coifin Korto Ionic A2H

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі

Не люблю витрачати свій час через те, що магазин не позначає, що товару немає у наявності.
Відповідь представника «opensalon.com.ua»
Дякуємо за позитивний відгук! Ви оформили замовлення вкінці робочого дня в 17:29, є така властивість товару,як закінчуватися, менеджер-консультант прийняв ваш звінок, попросили почекати вас і що вам менеджер перезвонить,що б уточнити чи точно є товар по наявності,тому що кінець дня і ми не бачимо ще всіх залишків на складі. Приносимо вибачення вам за незручності, що ми витратили ваш час на написання відгуку про нашу роботу. Ми виправимо ситуацію! Дякуємо за розуміння! З повагою, Адміністрація!
Bogdanyuskiw не рекомендує цей магазин
21 вересня 2017

Купив: Плойка автоматическая BaByliss Pro Miracurl SteamTech BAB2665SE, Замовлення №37284911

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Оплатил доставку. После того как добился номера декларации.