Юрий Патлаенко рекомендує цей магазин

Рекомендую магазин.
Влад Яма рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Мікрохвильовка Samsung MS23A7118AK, Замовлення №номера не было

Оказался честный магазин. Чек и официальную гарантию заполнили как положено. Доставку сделали бесплатно до квартиры. Обычно от подобных магазинов без дорогого сайта не ожидаешь что-то серьезное, а тут было все хорошо. Спасибо
Sergey S не рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Хотів купити: TEKA FLEXLINEA RS15 34.40 , Кухонна мийка Teka Flexlinea RS15 34.40 115000015

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Підтвердили замовлення, причому попросили передоплату, але після відмови погодилися на оплату під час доставки. За тиждень так нічого й не привезли. Єдиний плюс – передзвонили після звернення до Вайбера. Але, на жаль, не втрималися з історією: "привезли останній екземпляр і він би бракований" знайомі всі, пожно продовжити "і тому ми Вам навіть не передзвонили, щоб Ви не чекали" :-)
Олександр Каліка рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Мікрохвильова піч Gorenie MO20S4VC, Замовлення №28.02.2024

Швидке обслуговування хороша ціна є самовивіз в Києві.
Тетяна Новак рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Samsung RB34T600FEL/UA , Замовлення №70250

Наталья Бажура рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Газова плита Liberty PWG 5101 BL-F, Замовлення №38713

Придбали газову плиту Liberty PWG 5101 BL-F. Оформили замовлення в той же день, доставка була через два дні безкоштовна, при експлуатації виявлено несправність кнопки світла для духовки, магазин надав номер сервісного центру, все зробили швидко, все працює.
Сергій Литвин рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Посудомийна машина Electrolux EMG48200L, Замовлення №71613

Купую тут вперше. Почитавши негативні відгуки, були певні настороги, але все пройшло чудово) Дякую менеджеру Денису та службі доставки! Замовив в першій половині дня, а вечором ПММ була вже в мене дома. Доставка була безкоштовною. Дякую!
V S рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Іригатор Philips Sonicare Power Flosser 7000 HX3911/40, Замовлення №38861

Зробила замовлення, майже одразу передзвонили, доставка кур’єром по Києву була через день і була безкоштовною, занесли прямо додому. Кур’єр видав видаткову накладну і проставив штампи на гарантії, фіскальний чек надіслали. Ціна відповідала зазаначеній на hotline. Ірригатор привезли новий, без будь якого браку на коробці, сам пристрій поки що не використовували, адже був придбаний на подарунок. Магазин до покупок рекомендую, поки що жодних труднощів не виникло.
mirosh не рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Кухонна мийка Franke Maris MRX 110-50 122.0598.741, Варильна поверхня газова Siemens EN6B6PO92R, Замовлення №61430

Відповідь представника «Vodogreyka»
Добрий день. Приносимо вибачення за причинені незручності. При отримані обов’язково розпакуйте товар. Та пересвідчитесь що товар цілий і не ушкоджений.
передсвідчився що товар був вже відправлений з дефектами, пошкодженнями та не в повній комплектації.
25 березня 2024 Відповісти
Brumar рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Мийка для кухні гранітна Diamant Smart чорна з сифоном, Замовлення № Замовлення № 802960452

Хочу подякувати персонал і головне менеджера за обробку мого замовлення. Завжди важливо при будь-якому замовлені отримати професійну пораду. Я придбала гранітну чорну мийку з краном, який гармонійно поєднується. Приємний бонус до мого замовлення -це безкоштовна доставка. Дякую. Неодмінно Порекомендую друзям звертатися в цей магазин.