levvkovskiy рекомендує цей магазин
17 березня 2023

Купив: Варильна поверхня газова з духовкою Gorenje BO6735E02BK + G641EB, Замовлення №1866362

Купив комплект: духовка+варильна поверхня. Хлопці доставили на другий день. Виробництво: Словенія (не Китай). Я задоволений.
Alexandr_lav не рекомендує цей магазин
28 лютого 2023

Хотів купити: Електром'ясорубка Bosch MFW3X10W

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

працюють за повною передоплатою
Відповідь представника «Vodogreyka»
Добрий день, Олександре. Ми доставляємо та відправляємо товар без передоплати. На жаль з Вашого номеру телефона неодноразово робились замовлення, але на адресі отримувач повідомляв що товар вже доставили. Ми з радістю доставимо Вам товар після оплати.
Maks Savchenko не рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Купив: Пилосос безмішковий Philips 5000 series FC9557/09, Замовлення №33371

Продавець не надав ні фіскального чеку, ні заповненого гарантійного талону з вказаним терміном гарантійного обслуговування. Від покупки відмовився.
Людмила Мурланова рекомендує цей магазин
23 січня 2023

Купив: Електром'ясорубка Bosch MFW3640A, Замовлення №56371

Покупкою задоволена! Дякую за відгуки. На hotline купую не перший раз. Магазин рекомендую! Все відмінно.
Татьяна Харченко рекомендує цей магазин
17 січня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic Steatite Ego VM 080 D400-1-BC (851276), Замовлення №56303

Дякую. все вчасно, оперативно
Masterjinx Jinx не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 січня 2023

Хотів купити: Настінне кріплення Eagle TV53

Не сподобалося: відвантаження товару

Непоганий магазин, при замовленні відповіли швидко.
Степан Проказюк рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: Пралка аег AEG L6SE26SUE, Пральна машина аегAEG L6SE26SUE, Замовлення №55956

Купили пральну машину аег AEG L6SE26SUE -доставили вчасно і безкоштовно -рекомендую !
aleksachka рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Liebherr CU 3331, Замовлення №56001

молодцы. 5 января заказал а 7 января получил . работают оперативно
Саша Якимчик рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Tesy BelliSlimo Dry (GCR 80 27 24D E31 EC), Замовлення №115440819

Дуже дякую. Ви молодці!!! Процвітання Вам. Слава Україні!!!
Siamka Vi рекомендує цей магазин
1 січня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN33NW206, Замовлення №32620

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Розглядаючи негативні відгуки дуже хвилювалась, щоб не було під новий рік ніяких неприємних сюрпризів! Але все просто чудово! Дякую магазину за швидкість, точність і гарні ціни! Будемо надіятись холодильник покаже себе також з кращої сторони! З Новим Роком всіх! Миру і перемоги!