Юлия Згоник не рекомендує цей магазин
17 січня 2021

Купив: Дитячий наручний годинник, Замовлення №Видалено магазином

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Оплачений товар не вислали!!! Грошей не повернули!!!
Відповідь представника «Lekos»
Юлия, Вы написали не правду. Товар мы отправили, но с задержкой, за что извинились. При Вашем запросе о возврате денег мы на протяжении суток перечислили деньги в полном объеме (речь идет о заказе на 249 грн). Нам очень жаль, что у Вас сложилось негативное впечатление о нашем магазине.
GOSHA рекомендує цей магазин
11 червня 2020

Купив: Часы Skmei 9096 Tandem, Замовлення №20637

Відповідь представника «Lekos»
Добрый день! Большое спасибо за такой позитивный отзыв. Нам очень приятно, что Вы так хорошо оценили нашу работу и товар. Будем рады видеть Вас снова!
Pavlo Khranivskyy рекомендує цей магазин
20 квітня 2018

Купив: Мужские часы NaviForce Kosmos Black (9097)

Товар был отправлен быстро, часы пришли с настроенным временем (хоть сразу одевай и пользуйся) ;) Спасибо!
Відповідь представника «Lekos»
Павел, спасибо за покупку и отличный отзыв! Будем рады снова Вас видеть в нашем магазине)
Natalie Kostenko рекомендує цей магазин
13 березня 2018

Купив: Чоловічий годинник Jacques Lemans 1-1117DN, Замовлення №233454

Нещодавно купила годинник Jacques Lemans 1-1117NN . Модель дуже сподобалася, якість порадувала! оплатила на карту, прислали швидко
Відповідь представника «Lekos»
Natalie Kostenko, дякуємо за покупку відгук! Раді, що годинник Вам сподобався.
Олег Левкович рекомендує цей магазин
5 березня 2018

Купив: winner steel skelet, Замовлення №6509

Рекомендую магазин, замовлення оформили дуже швидко, доставка на наступний день!!! Годинник досить непоганий, коштує своїх грошей та ще й з гарантією =)
Відповідь представника «Lekos»
Олег, дякуємо Вам за замовлення та позитивний відгук!