ed_bts рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Mikrotik hAP ax2 (C52iG-5HaxD2HaxD-TC), Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ax2 (C52iG-5HaxD2HaxD-TC), Замовлення №254680615

Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо Вам за покупку та за зворотній зв'язок! Ми звернемо увагу на наше недопрацювання, щоб надалі покупці отримували лише позитивний досвід обслуговування!
Спеней Сергей рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT), Замовлення №254857924

Замовив роутер. Через декілька хвилин передзвонив менеджер, уточнив усі дані і в той самий день відправили посилку. Все дуже швидко и якісно. Дякую
YaroslavIT рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Точка доступу Mikrotik cAP XL ac (RBcAPGi-5acD2nD-XL), Замовлення №255073991

Швидко надіслали товар, покупкою задоволений. Можу рекомендувати даний магазин
Ingvarr88 рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: Linksys Velop WHW0301, Замовлення №254906283

Замовив роутер Linksys Velop whw0301. Через годину магазин зв?язався зі мною, відповів на уточнюючи питання та в той же день відправив товар. Роутер прийшов в заводській упаковці, все запаковано. Покупкою дуже задоволений, магазин рекомендую.
Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо Вам за покупку та за зворотній зв'язок!
Олег2023-23 рекомендує цей магазин
26 серпня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik RB951Ui-2HND, Замовлення №252523409

Большое спасибо за мгновенную отправку и низкую реально из всех цену!!! Устройства работают. Все в норме. Оперативно связались и отправили. Страница в закладках!)
Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо Вам за покупку та за те, що поділились своїми враженнями!
2sss2 рекомендує цей магазин
26 серпня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik Chateau LTE18 ax (S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA), Замовлення №252246199

Один із небагатьох магазинів, з якими було приємно працювати. Із плюсів: післяпродажна підтримка, швидкий додзвін, бажання йти назустріч клієнтові. В цілому ставленням до покупців я задоволений. Також радий, що вдалося розібратися з настройками самому та не повертати товар, хоча технічний представник магазину, який спочатку був залучений для процесу настройки пристрою, як мені здалося, був не дуже кваліфікованим спеціалістом. Магазин рекомендую
Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо Вам за покупку, за те, що поділились своїми враженнями та вказали нам, на що потрібно звернути увагу для покращення сервісу!
Alexander Kurdiukov рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ax2 (C52iG-5HaxD2HaxD-TC), Замовлення №253306642

Процес замовлення, сплати, доставки та отримання пристрою зайняв 1 добу. Дуже вдячний магазину за швидку та якісну роботу.
Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо Вам за покупку та за зворотній зв'язок!
Tourinformer Tourinformer рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Точка доступу Ubiquiti LiteBeam M5-23, Замовлення №253186439

Замовлення було відправлено в той же день. Буду рекомендувати всім цей магазин.
Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо Вам за покупку та за Ваш відгук!
Anhell рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik Chateau LTE18 ax (S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA), Замовлення №252475349

Раджу до придбання товару в цьому магазині
Andriiko рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Маршрутизатор MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC), Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC), Замовлення №251448942

Дуже швидко зв`язались, хвилин через 15. Обговорили всі деталі, падтвердили замовлення. Менеджер була дуже ввічлива і відповіла на всі питання. Замовлення відправили в оговорений строк, надійшло через день. Дуже добре, дякую!