Сергей рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Купив: Відеоняня Motorola VM65-2 Connect, Замовлення №61111

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Дуже дякую за якісне обслуговування та професійну консультацію!!!
Евгений рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Купив: Смартфон Motorola Edge 5G 6/256GB Black, Замовлення №21211

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Середня ціна. Вибір досить великий. В наявності є все, що питав, в тому числі останні новинки
Ирина Тарарака рекомендує цей магазин
28 жовтня 2022

Купив: Відеоняня Motorola MBP844, Замовлення №22010

Не сподобалося: оформлення замовлення

Якісні аксесуари. Чудова консультація - поспілкувалися, щоб усе підійшло
Marina Dovbnya 26 рекомендує цей магазин
30 вересня 2022

Купив: Видеоняня Motorola Peekaboo

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Во-первых, очень понравилось общение с менеджерами. Они оперативно подобрали мне нужный товар, который мне подходил по всем параметрам. Товар доставили вовремя. И цена на товар оказалась очень привлекательной. В общем, я осталась довольна, как качеством товара, так и обслуживанием
Дякуємо вам за позитивний відгук! З повагою, Інтернет-магазин MOTOROLA-U
Maxim Livinets не рекомендує цей магазин
27 вересня 2022

Хотів купити: 3 різні позиції

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

пітався замовити 3 різні позиції, жодної немає в наявності. ціні не актуальні
Відповідь представника «MOTOROLA-U»
Доброго дня, Підкажіть номер вашого замовлення чи ПІБ, яке було вказане у замовленні. Після перевірки інформації ми зможемо прокоментувати ваш відгук. Дякую З повагою, Інтернет-магазин MOTOROLA-U
які номери замовлення, якщо ваші менеджери казали що товару нема в наявності Шукав Motorola VM65-2 Connect; вже прибрали с хотлайн, досі у вас на сайті в наявності)) Motorola Lux 65-2; https://hotline.ua/ua/deti-radio--videonyani/motorola-lux-65-2/ Motorola MBP36XL; https://hotline.ua/ua/deti-radio--videonyani/motorola-mbp36xl/ Таке відношення знецінює цінність прайс агрегаторів и вбиває довіру до невеликих магазинів. В черговий раз товар було придбано у великого гравця…
12 жовтня 2022 Відповісти
Представник магазину «MOTOROLA-U» відповів на коментар Maxim Livinets
Максиме, Зараз модель Motorola VM65-2 Connect досі на сайті в наявності, тому що вона є в наявності. Модель Lux 65-2 - це та сама відеоняня що і VM65-2. Модель MBP36XL очікується та доступна під замовлення, про що вказано на сайті - "під замовлення 5-10 днів". Стосовно цін - це наклеп, всі ціни на сайті актуальні і за останній місяць ціни на вказані вами моделі не змінювалися. Ми не маємо змогу актуалізовувати наявність щодня, можливо вам не пощастило, таке буває, вибачайте. В будь-якому разі нам прикро, що ви отримали негативне враження від нашого магазину. Ми дякуємо вам за коментар та працюємо над тим, щоб наш сервіс покращувався. З повагою, Motorola-U
17 жовтня 2022 Відповісти
Анна Фочук рекомендує цей магазин
12 серпня 2022

Купив: Смартфон Motorola One Zoom 4/128GB Purple

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Замовлення робила по телефону, бо розгубилась у виборі між двома моделями. В цьому магазині роблю не перше замовлення. Супер задоволена товаром, обслуговуванням, наданням сервісних послуг. Дякую за якісний, класний телефон(вже не перший в нашій родині), за поради при виборі товару, за швидке і надійне обслуговування.
Мария Илюхина рекомендує цей магазин
7 липня 2022

Купив: Смартфон Google Pixel 6 8/128GB Stormy Black, Замовлення №5007

Михаил Простун рекомендує цей магазин
20 травня 2022

Купив: Смартфон Google Pixel 6 8/128GB Kinda Coral

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Отличный телефон за низкую стоимость с характеристика как у айфона! Советую, хороший выбор за бюджетную цену! Магазин отличный! Прикрепил чек
Огнев Роман рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Купив: Motorola Moto Z2 Force

Для работы подобрал бюджетный телефон Motorola Moto Z2 Force. Спасибо ребятам из магазина, рекомендовали его. Доволен покупкой и быстрой доставкой.
Гордиенко Игорь рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: Motorola Moto G Stylus 5G (2021)

Покупкою у магазині залишився задоволений. Хочу окремо подякувати менеджерам контакту центру. Проконсультували та допомогли визначитися. Більше таких продавців! Удачі та розвитку.
Спасибо Вам за положительный отзыв! С уважением, Интернет-магазин MOTOROLA-U