Astarot не рекомендує цей магазин
27 листопада 2022

Хотів купити: підгузки

третій раз йду на сайт замовляти підгузки і третій раз "немає в наявності"
40a не рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Хотів купити: Підгузки Huggies Elite Soft 3 160 шт

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Протягом місяця моніторю підгузки і на хотлайні вони є а на сайті відсутні.
Юрий Полищук не рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Хотів купити: Підгузки-трусики Pampers Pants, розмір 6, 15+ кг, 88 шт

Цена и наличие не соответствует заявленному на Hotline - https://hotline.ua/go/price/13307854301/
Recap не рекомендує цей магазин
19 березня 2020

Хотів купити: Универсальная коляска 2 в 1 Chicco Duo StyleGo Up Crossover

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

На сайте постоянно отсутствуют позиции, заявленные на Hotline. Если это делается для привлечения клиентов, то по моему мнению, эффект обратный.
Chernnat не рекомендує цей магазин
6 грудня 2019

Хотів купити: Стільчик-люлька Chicco Polly Magic Relax (79502.39)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Очень часто в магазине покупаю, так как у нас два маленьких ребёнка, качеством всегда довольны, а вот в интернет магазине сложно что-либо купить, так как менеджеры по телефону вообще не компетентны в своей работе!
Дмитрий не рекомендує цей магазин
9 травня 2019

Хотів купити: Коляски и аксессуары, сумки-кенгуру

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Из четырех выбранных на HotLine товаров Chicco, которые якобы можно купить у данного продавца, для трёх на их сайте оказалось "Нет в наличии", по заказанному четвертому перезвонили через 6 часов, к тому времени я успел заказать и согласовать доставку у другого продавца.
Відповідь представника «Chicco»
Здравствуйте, Дмитрий. Сожалеем о вашем негативном опыте работы с нашим сайтом. К сожалению, у нас возникла техническая проблема с корректной выгрузкой товаров в наличие. Сейчас эта проблема решается. Спасибо за ваш отзыв. Будем признательны, если вы дадите еще один шанс нашему бренду. Актуальное наличие всех товаров вы всегда можете увидеть на нашем сайте chicco.com.ua Хорошего дня! :)
Прошло 4 месяца, ничего не изменилось. На Hotline товар значится, на сайте этого продавца - \"нет в наличии\". Так что не надо рассказывать про \"технические проблемы\"...
20 вересня 2019 Відповісти
Женя не рекомендує цей магазин
19 грудня 2018

Хотів купити: ИГРУШКА-ПАЗЛ, Замовлення №100054093

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, видача товару на складі

Компанію chicco взагалі НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Працівники chicco інтернет магазину в процесі розмови по телефону відключаються. Що ще є прикрим, часто говорять неправду аби виправдати себе, одним словом обманюють покупців, як і мене обманули. Обіцяють передзвонити, не передзвонюють, обіцяють вирішити питання, не вирішують. Інші менш відомі компанії поводять себе набагато краще. Залишив у них на сайті негативний відзив, і зрозуміло, вони його просто не опублікували.
14 жовтня 2018

Купив: Стільчик-люлька Chicco Polly Magic Relax (79432.70)