8imposible8 рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Купив: Обогреватель Термія Оптима + ряд ED ЭВНА-2,0/230С2Н(мби)

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

После покупки остались только положительные эмоции. Того товара который нужен был изначально не оказалось. Приятный в общении консультант предложил взять другой товар + скидка. Отправили товары в день заказа. Спасибо за качественную работу.
Anton M рекомендує цей магазин
18 січня 2021

Купив: Обогреватель Термія Евро ряд Эконом ЭВНА-1,5/230 С2 (сш), Замовлення №2373

Александр Шрамко не рекомендує цей магазин
4 січня 2016

Купив: Конвектор Термія

Не сподобалося: асортимент

Irina.jtm рекомендує цей магазин
3 листопада 2015

Купив: ЭЛЕКТРОПЛИТКА ЕПЧЕ 1-2,0/220 (Н)

telek рекомендує цей магазин
5 жовтня 2015

Було придбано обігрівач в цьому магазині. Магазин є офіційним представником цього заводу, правда на сайті заводу-виробника фігурує назва "Овель", але по-моєму це той же самий магазин. Обігрівач було замовлено в п"ятницю біля 16 год. - того ж дня відправили і в понеділок його вже забрали з служби доставки. По товару, його якості, комплектності, заповненості гарантійного талона і т.п. - ніяких нарікань - тут тільки магазину велике СПАСИБІ !