Анатолий Кравчук не рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Акумулятори 18650 8800mAh X-BALG, Замовлення №б/н

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Купив акумулятори 18650 - 8шт, з 5 - не робочі, номера замовлення не маю. Дали адресу на Одесу щоб відправив на обмін 14.10.2023р. на 23.11.2023р. ні якої відповіді не має, на звінки не хотят відповідати.
Валера Гринченко не рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Купив: Автомобільний зарядний пристрій Usams US-CC151 C28 245W (2USB+TypeC) Grey Код товару: 97548-A5886, Замовлення №185436 185437

Враження від магазину не дуже. Розуміючи ситуацію в країні відправка робились близько тижня, добре. Товар не підійшов, я його повернув. Продавець забрав повернутий товар і обіцяє повернути кошти вже більше 10 днів. Один оператор каже що заявка на бухгалтерії, інший сказав що тільки зробив заявку на повернення коштів. Пунктуальність не дуже... Отак і замовляй з попередньою оплатою за товар у цьому магазині.
Відповідь представника «HappySmile»
Вітаю! На жаль, розуміючи ситуацію в країні, Ви все ж таки не робите на це поправку... Бажаємо міцного здоров'я Вам та більшої витримки...
подскажите чем не подошел товар? заказал такой же себе)
24 грудня 2022 Відповісти
Ирина Дыба не рекомендує цей магазин
30 грудня 2020

Купив: Танцевальный коврик, Замовлення №96164

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка

madam Stefa не рекомендує цей магазин
1 серпня 2020

Купив: 4 предмета белый дуб, Замовлення №83563

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

30 червня 2020

Купив: Преобразователь напряжения, инвертор 12/220V 1000W (UKC-0464), Замовлення №80875

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару

Антон Борматов не рекомендує цей магазин
2 листопада 2019

Хотів купити: Обігрівач ViLgrand VQ485E

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Пишут о бесплатной доставке по Одессе, что является неправдой. это неуважение к покупателю, и ко мне в частности. возмутительно!
6 серпня 2019

Купив: Пральна машина напівавтомат Saturn ST-WM1615, Замовлення №21020

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, повернення товару

наталья слотюк не рекомендує цей магазин
17 січня 2019

Купив: набор емкостей 6012, Замовлення №10923

Сподобалося: замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, видача товару на складі

Деньги оплатила сразу на карту потом мне позвонили и сказали что в наличии их нет и деньги на карту они не возвращают уже 3 дня когда я звоню сама говорят все через бугалтерию разве это нормально деньги деньги переводятся за секунды но почему то для них целая проблема я не советую покупать там а даже если рискнете только наложенный платеж не добросовестные продавцы
Відповідь представника «HappySmile»
Признаем свою ошибку и просим прощение за небольшую задержку по возврату средств. Очень надеемся, что Вы к нам еще вернетесь. Чтобы сгладить нашу вину, предоставим Вам 15% скидку на следующею покупку. С ув. команда Happysmile.ua.
Представник магазину «HappySmile»
Наталья, позвольте нам в свое оправдание также отметить, что карта, на которую Вы запросили возврат денежных средств, открыта не в нашем банке. А в соответствии с законом "О платежных системах и переводе средств в Украине" пунктом 8.4., межбанковский перевод выполняется в срок до трех операционных дней. Напоминаем, что Вы дали нам реквизиты для возврата денежных средств 15.01.2019, а вернули мы их Вам 17.01.2019. Безусловно, при стечении определенных обстоятельств мы бы смогли сделать перевод оперативней, но в данном вопросе, к сожалению, не все зависит от нас. Пожалуйста, в следующий раз, не делайте о нас таких поспешных выводов. Надеемся, предоставленные объяснения хоть немного сгладили негатив, вызванный данной ситуацией. Верим, Вы обратитесь к нам за покупками еще не один раз! Добра Вам и здоровья! С ув. команда Happysmile.ua.
24 січня 2019 Відповісти
Это все понятно в следующий раз проверяйте наличие товара а не в первую очередь говорить об оплате сначала стулья потом деньги
Представник магазину «HappySmile»
Наталья, спасибо за замечание по наличию товара. Приложим максимум усилий, чтобы не допустить подобных ситуаций в будущем. Приносим еще раз свои искренние извинения за доставленные неудобства!