outatime рекомендує цей магазин
22 квітня 2023

Купив: Клавіатура Apple Magic Keyboard 2021 (MK2A3), Замовлення №7003-120223

Купив тут клавіатуру Apple Magic Keyboard 2021 (MK2A3), приїхала нова запечатана, користуюсь кілька місяців, все поки що працює добре всім задоволений. Ціна була одна з найдешевших в Україні. Єдине що чек і гарантійку не поклали, але на прохання вислали в електронному виді.
Відповідь представника «NewTime.ua»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Завжди комплектуємо відправки документами, іноді буває втрата документів з боку Нової пошти, вже Вам відправили дублікати пакету документів Новою поштою (посилку оплатили). Скоро реалізуємо витяг електронних версії гарантійного талону і чеку в PDF в особистому кабінету на сайті.
Valerii рекомендує цей магазин
16 квітня 2023

Купив: Apple Smart Folio for iPad Pro 12.9-inch (4th generation) - Pink Sand (MXTA2), Замовлення №3034-120423

Дякуємо за оцінку!
Tatarus рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128GB Phantom Black (SM-S911BZKD), Замовлення №1039-200323

Швидке обслуговування і гарний магазин. Супер ціни на телефони та довга гарантія! Рекомендую!
Oleksandr Ivantsov рекомендує цей магазин
19 березня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Silver 2023 (MNWD3), Замовлення №160323/4040

Покупка ноута пройшла дуже швидко. О 17:00 замовив, о 19-й вже забрав. Мені було важливо щоб коробка не розпаковувалась до мене. Всі мої побажання було виконано. Перед оплатою мені надали можливість і час розпакувати та перевірити товар. Привітний і позитивний менеджер Ярослав допоміг з перевіркою ноутбука, зробив гравірування безкоштовно, проконсультував по інших товарах.
Дякуємо за відгук!
28 лютого 2023

Купив: Інше , Замовлення №Інше

Купили телефон три дні тому, все в магазині розпакували при нас, перенесли дані. Приїхавши додому, діставши телефон, одразу помістивши в чехол, на одній із камер, які тільки є відкритими коли телефон в чохлі, бобачили навколо однієї з камер подряпини, ніби як при зборі телефону, тому що в таких місцях його не подряпаєш. Звичайно вже були не в магазині, дуже прикро за якість нової не дешевої речі.
Stanislav S рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Купив: Apple Magic Trackpad 2021 - White Multi-Touch Surface (MK2D3), Замовлення №2004-140223

Магазин связался очень быстро, сервис на высоте Товар был отправлен сразу же и получен на следующий день Упаковано все отлично, точно буду рекомендовать (особенно вариант оплаты в USDT)
Alex Nikitin рекомендує цей магазин
3 лютого 2023

Купив: Авто-конструктор LEGO Marvel Корабль Стражей (76193), Замовлення №4005-020223

Магазин, видимо, новый. С почином, как говорится. :)
Відповідь представника «NewTime.ua»
Дякуємо за відгук. Магазин працює вже понад 6 років, будемо працювати над тим, щоб про нас дізналося якомога більше Клієнтів)
amphiton рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Satechi Aluminum 2 in 1 Magnetic Wireless Charging Stand Space Grey (ST-WMCS2M), Замовлення №1010-230123

Відправили за пару годин після замовлення, отримав на наступний день в обід. Хороші ціни, швидка обробка замовлень.
Відповідь представника «NewTime.ua»
Дякуємо за відгук. Раді, що виправдали Ваші очікування!
Ксения Дьячкова рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Green Cell GC PowerPlay Ultra 26800 мАч 128 W Black (PBGC04), Замовлення №2014-201222

Магазин, сервіс та обслуговування все було на найвищому рівні. Дякую. Буду заходити ще. Дуже задоволена. Рекомендую всім друзям)
Відповідь представника «NewTime.ua»
Дуже вдячні за звернення! Чекаємо Вас за новими покупками)
Игорь рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 510BT Rose (JBLT510BTROS), Замовлення №7004

Хороший магазин компьютерной техники. Можно купить компьютер и комплектующие к нему
Відповідь представника «NewTime.ua»
Дякуємо за оцінку. Крім компьютерної техніки, маємо ще дуже багато цікавого)