hastybondare рекомендує цей магазин
10 січня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16” Space Gray 2021 (MK183), Замовлення №1023

Покупала в этом магазине макбук. Платила наличными, так как картой дороже, а смысла переплачивать. Забрать смогла на след день, что и указала в заказе, мне перезвонила приятная девушка и еще раз согласовала, когда я буду забирать товар!
Відповідь представника «NewTime.ua»
Вдячні за відгук! Раді були допомогти
Andrew Khmarsky рекомендує цей магазин
3 січня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №2002-030123

Шукав девайс саме з европейською розеткою Деякі приймали замовлення на европейця і привозили на магазин девайс з китайськими сокетами. З іншими витратив купу часу. А New Time прийняли замовлення вночі, відповіли на мої питання і на ранок підтвердили доставку. Товар забрав того ж дня. Ціна середня, товар є в наявності. Магазин рекомендую!
Вдячні за рекомендацію!
nakhodkin рекомендує цей магазин
26 грудня 2022

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Apple MagSafe Charger (MHXH3), Замовлення №7015-251222

Були раді Вам допомогти)
Владимир рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Хотів купити: Ноутбук Apple MacBook Pro 16

Исправляю отзыв. Магазин очень быстро отреагировал. Подход к клиенту на высоком уровне. Сервис очень хороший. Буду и дальше пользоваться этим магазином и рекомендовать своим друзьям. Спасибо вам за Ваш подход к клиентам и работе.
Відповідь представника «NewTime.ua»
Дякуємо за зворотній зв'язок і увагу до нашого магазину! Будемо раді Вашим новим зверненням
Олег Балагура рекомендує цей магазин
21 листопада 2022

Купив: Baseus Bipow Digital Display Powerbank 15W 30000mAh Black (PPDML-K01), Замовлення №7004-201122

Замовив два павербанки в неділю 20.11. Менеджер зателефонував протягом години. Уточнив за доставку. В той же вечір відправили. Персонал ввічливий, дуже швидко виконали замовлення. Велике дякую!
Відповідь представника «NewTime.ua»
Дякуємо і Вам за оцінку нашої роботи!
Pavel Hlukhov рекомендує цей магазин
13 листопада 2022

Купив: Apple MagSafe Duo Charger, Замовлення №4024-101122

Дякую! Приємно було з вами мати справу. Так тримати!!!
Постараємось! Дякуємо за відгук
Владислав рекомендує цей магазин
6 листопада 2022

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256GB Phantom Black (SM-S908BZKG)

Hhhgf рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Купив: iPhone 13

Купував тут iPhone 13 у лютому 2022, акумулятор досі 100% здоров’я, сьогодні придбав такий самий iPhone 13 для мами в цьому самому магазині, на обидва телефони купив захисне скло і чохли, сподіваюсь телефони дуже довго прослужать, в самому магазині затишна атмосфера і допомогли усе швидко налаштувати
Сергій Гмирко рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Digital Display 30000 mAh 20W Black (PPDML-N01), Замовлення №6025-151022

Оперативно спрацювали. Це сподобалось. Ввічливо і швидко все оформили. Замовлення робив в суботу в обідній час. Швидко перетелефонували, вислали дані по оплаті та вже після 16 години відправили замовлення. Вже користуюсь. Все чудово.
Ярослав рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022