Sanya Mudrik рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 12/256GB Green, Замовлення №3705

Зацікавив Магазин що є самовивіз та ціною адекватною, оформивши замовлення через 5 хвилин подзвонив менеджер з яким все обговорили та я вніс передоплату, телефон приїхав в обговоренні сроки, приїхав, перевірив та забрав, все Супер Глобальна версія телефону. Дякую Магазину за приємні відчуття від заказу, до зустрічі за покупками!
Тарас Титенко рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 12/256GB Black, Замовлення №456100

Роботою магазина цілком задоволені ,купуємо не перший раз, рекомендуємо. Висилають поштою по невеликій передоплаті, недоліків не було. Ціна як завжди у топі хотлайн.
Виталий Казанцев не рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8/256GB Onyx Gray

Сергей Владимирович не рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Хотів купити: Товару немає в наявності

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність

Harry True рекомендує цей магазин
21 червня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F5 12/256GB Black, Замовлення №Не пам'ятаю

Адекватний сервіс з гнучкою оплатою. Взяли мінімальну передоплату та доставили по заявленій ціні, хоча мінімальна ціна телефону по Україні вже піднялася на 500 грн. Телефон якісний. Євроверсія. Магазин рекомендую.
Egor Polyava рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/256GB Green, Замовлення №340987

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Хороший магазин, заказали в понедельник, во вторник сделали отправку, в среду забрали у себя на почте, магазин берет предоплату, небольшую, символическую. Выбирал магазин по цене, здесь была самая низкая. Могу смело рекомендовать магазин,
Leo91 рекомендує цей магазин
27 травня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Pad 4/128GB, Планшет Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4171EU), Замовлення №932299

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

В цілому покупкою задоволений хоч і ціна була вищою чим н hotline але нищою чим в інших магазинах (приблизно 300 грн що також проінформували по телефону). Товар відправили на наступний день після оплати завдатка.
Дмитро не рекомендує цей магазин
23 травня 2023

Хотів купити: Barebone-неттоп Intel NUC i3-10110U (BXNUC10I3FNH2)

Не було в наявності
Pasha Gorovko рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 12/256GB Green, Замовлення №789001

Отличный магазин, покупаю тут телефоны марки oneplus не первый год, всегда хорошие цены, быстрая доставка, кстати один и тот же курьер привозит каждый год, это говорит о стабильности. Могу рекомендовать магазин. Спасибо
Marmelad рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 8/128GB Black, Замовлення №304567

Гарний магазин , швидко прийняли замвлення- наступного дня вже був у мене телефон ! Порадили цей магазин друзі, задоволений. Дякую