Yaroslav рекомендує цей магазин
24 травня 2022

Купив: ASUS ZenFone 8 Flip 8/256GB Dual Sim Silver

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Даже не знаю, что такого написать, когда все прошло хорошо ) Всем доволен, покупка прошла быстро и позитивно от момента звонка и до самовывоза товара из магазина. Не огорчили ни на одном этапе. Видно что ребята стараются и держат сервис на уровне, что на сегодняшний день далеко не всем удается. С удовольствием обращусь за следующей покупкой.
Вика21 рекомендує цей магазин
4 травня 2022

Купив: xiaomi pad 5, Замовлення №100789

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Дякуємо за гарний сервіс та оперативність , зробили доставку дуже швидко ,кур єр допоміг перевірити планшет , дитина у захваті! Перемоги нам всім! Слава Україні!
ВитяПанкрат рекомендує цей магазин
19 квітня 2022

Купив: Смартфон OnePlus 9R 12/256GB Qingyu Green

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

за кращою ціною , у військовий час магазин зрлбив доставку день у день ! Це дуже круто! Слава Україні , якщо так всі будуть працювати -ми дуже швидко відновимось!
Рисующая Льдом Inna Savenko рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Купив: Телефон Samsung galaxy s20 fe

PetroGanush рекомендує цей магазин
15 лютого 2022

Купив: Samsung s21 ultra

Долго занимались поиском данный модели, читали отзывы, очень хорошую консультацию нам предоставили сотрудники вашего магазина, это помогло остановиться на этой модели, оформили на доставку, курьер приехал вовремя, помог проверить телефон, телефон новый, и что очень радует гораздо дешевле чем в магазинах. Настоятельно рекомендую всем, буду рекомендовать своим друзьям и знакомым. Спасибо за сервис.
Олена ШМАТКО рекомендує цей магазин
12 лютого 2022

Купив: R177 buds, Замовлення №590877

Замовили тут навушники за кращою ціною! Передоплата зробили повну , гарний магазин, отримали наступного дня.
Гість рекомендує цей магазин
12 лютого 2022

Купив: iPhone 13 128 GB Midnight

Почитал отзывы и заказал телефон и быструю зарядку, все прошло хорошо. Для меня это первый айфон, радости нет предела, спасибо за сервис, все соответствует - цена качество и обслуживание. Спасибо магазину!
Олег Дадаян рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Купив: Apple iPhone 13 128GB Blue

Сначала показалось, что магазин это обман, тк оплата онлайн - это перевод на карту. Но почитав отзывы на магазин, решил купить. Всё доставили быстро. Хочу сказать магазину огромное спасибо. и рекомендую
Joni z не рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite (MLLA3)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Сайт принимает заказы, предоставляя цену дешевле своих конкурентов. Но через какое-то время перезванивают и пытаются продать другой товар по более дорогой цене чем у других продавцов
Андрій не рекомендує цей магазин
8 лютого 2022

Купив: Квадрокоптер DJI Air 2S Fly More Combo (CP.MA.00000350.01), Замовлення №798069

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Я майже ніколи не пишу відгуки але цей магазин заслуговує найгіршої оцінки. Не раджу зв'язуватись з цим магазином, заказував квадрокоптер за 30400 грн Dji air 2s fly more combo, на наступний день звонить оператор, моє замовлення скасовано, щоб оформити нове замовлення мені необхідно оплатити нову суму в оголошенні - 45000 !!