Burning Money рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: Літні шини Hankook Ventus Prime 4 K135 (205/55R16 94V), Замовлення №50583

Консультацію проведено телефоном. Все пояснили, відповіли на додаткові запитання. Оплачував готівкою в магазині, відразу скористався послугами шиномонтажу поруч, досить зручно.
Вячеслав Пёкин рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Купив: GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC 3 SUV 275/40 ZR20 106Y XL, Замовлення №00UU-001231

Без проблем. Відправили поштою, на другий день получив. Дякую.
Rotary Club Rakhiv рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Hankook Ventus Prime 4 K135 235/55 ZR17 103W XL, Замовлення №2500

Все як заявлено на сайті. Проконсультували, відправили без передплати. Шини приїхали все нормально.
Pavlyuk Yevgeniy рекомендує цей магазин
11 березня 2021

Купив: Hankook Kinergy Eco 2 K435 (185/65R14 86H)

На момент заказа цена одна из лучших по городу Запорожье, соответствовала заявленной на сайте и в магазине по факту. Сервис в самом магазине и шиномонтаже на высоте.
Владимир Филиппов рекомендує цей магазин
2 березня 2021

Купив: Michelin Energy XM2 Plus 185/65 R14 86H, Замовлення №593

Заказывал 2 колеса. Сначала удивился цене, компания новая, отзывов мало. Перезвонили, ответили на все вопросы, меня все устроило. Страна и год производства шины соответствует заявленному. Шины получил. Всем доволен.
26 жовтня 2016

Купив: Белшина ArtMotion Snow (195/65R15 91T)

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

все ок. (лиш прийшли з затримкою в один день від очікованого)
13 жовтня 2016

Хотів купити: Літні шини Белшина ArtMotion Snow (185/65R14 86T)

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Відповідь представника «Tiresclub»
Александр, спасибо за отзыв. Будем исправляться и улучшать качество нашего сервиса. Касательно цен. Цены в магазине меняются 3-5 раз в день. Это обусловлено повышенным спросом на шины в этот период. Ситуация слишком быстро меняется. Что касается о "забытом заказе " - наша вина, исправимся.