Sergey рекомендує цей магазин
4 вересня 2022

Купив: 235/60 R16 NOKIAN WR SUV 3 [100] H *, Замовлення №2016100781552

Замовив 4 зимові шини для кросовера, приїхали, всі одної неділі та року виробництва, дешевше чем в інших, дякую, рекомендую
Denis Soldatov рекомендує цей магазин
2 травня 2022

Купив: Yokohama Geolandar A/T G015 235/60 R18 107H XL, Замовлення №2022042948300

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Отличный магазин, быстро перезвонили подтвердили заказ. Оплатил предоплату за доставку. Быстро отправили НП. Рекомендую магазин!
Aleksandr не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 жовтня 2016

Хотів купити: Автошина BRIDGESTONE BLIZZAK DM-V1 215/65 R16 98R

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі, відвантаження товару

Заказал шины. Через 10 минут перезвонили. Указал что бы отправили новой почтой. За то что бы они отправили новой почтой с меня попросили 50 грн. сверху. При этом сказали что смогут отправить только через 6 дней. Это мягко говоря очень долго. Впечитления от магазина очень плохие. А это я еще и не заказал. вывод: магазин не рекомендую...
Відповідь представника «black-shyna.com.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Aleksandr, на сайті в інформації про Доставку вказано, що Новою поштою відпраляємо тільки в ті місця, де немає Ін-Тайм, оскільки Ви із Полтави, де є Ін-Тайм - тому менеджер оголосив саме такі умови щодо відправки через Нову Пошту. При цьому тарифи Ін-тайм - в 2рази менші. Щодо терміну - так ці шини на віддаленому складі і тому вказали максимальний термін - аби не підводити Вас в часі, вважаємо що краще сказати довший термін, хоча завичай відправляємо скоріше.
Я не из Полтавы(вы ошиблись, хотя в заказе все указано), а из Вишневого. И я обьяснил девушке что мне очень неудобно забирать с интайма(он очень далеко и неудобно разположен). Какая разница вам меньше ли тариф чем у новой почты, за доставку плачу я, а не вы. Странная у вас логика, вы вроде за меня переживаете. но на самом деле делаете мне только хуже... И где логика? Если нет интайма то вы отправляете новой почтой без проблем, а если есть то с меня берете 50 грн. сверху.
19 жовтня 2016 Відповісти
Представник магазину «black-shyna.com.ua»
Щодо Полтави - перепрошую! Такі умови відправки і вони прописані на сайті, а клієнт знаючи це - вирішує чи робити замовлення чи ні. Якщо влаштовують умови і ціни - можете робити замовлення.
19 жовтня 2016 Відповісти
Представник магазину «black-shyna.com.ua»
Пропоную у вигляді виключення відправити шини без додаткової оплати ч/з Нову Пошту, тільки при замовленні уточніть цей момент.
20 жовтня 2016 Відповісти