Igor Bannikov не рекомендує цей магазин
3 квітня 2021

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi 9 6/128GB Pink (no NFC), Замовлення №1048

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Зробив замовлення на данному сайті, коли менеджер передзвонював для уточнення замовлення, попередив про те що буду забирати замовлення в суботу. Коли приїхав на пункт видачі мені сказали що мого замовлення немає вони закінчилися.
Відповідь представника «Bumper.com.ua»
Ігор, доброго дня! Приносим Вам вибачення, так за вами був резерв останнього телефону, тому до Вас було прохання перед виїздом до нас зателефонувати, нажаль в суботу від Вас не було дзвінка підтвердження. Ще раз наші вибачення!
По-перше передзвонити в суботу мене ніхто не просив, по-друге я дзвонив в суботу але ніхто не брав трубки, по-третє чоловік на пункті видачі сказав що його просто ніхто не попередив про те що дану модель заброньована.
4 квітня 2021 Відповісти
lytol рекомендує цей магазин
7 березня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128GB Grey

Расим Теймуров рекомендує цей магазин
4 грудня 2020

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128GB Grey

александр литвин рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 листопада 2020

Купив: Xiaomi Redmi 9 3/32GB Carbon Grey (no NFC), Замовлення №699

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Відповідь представника «Bumper.com.ua»
Александр,мы рады,что смогли быть Вам полезны!
Andrei Mikityk рекомендує цей магазин
29 вересня 2020

Купив: Телефон сяоми Редим ноут 9s, Замовлення №353

Гість рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 січня 2016

Хотів купити: Телевизор Samsung, Замовлення №12289411

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі, відвантаження товару

Весь процесс оформления заказа, доставки, прошел точно и без лишней суеты. Рекомендую ребят.