Анна Ротко рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Фен-щітка BaByliss PRO BAB2770E, Замовлення №20519

Крутий магазин,робила замовлення на сайті, отримала в магазина в цей же день. Буду купувати ще.
Вика Д не рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Хотів купити: Фен д/волос BaByLiss CARUSO ionic 2400W черный BAB6510IRE-іон Подробнее: https://beauty-prof.com/cat

Не сподобалося: оформлення замовлення

4 телефона указано, на всех автоответчик - ожидайте - невозможно дозвониться - потерянное время
Відповідь представника «Beauty Prof»
Добрый день, Вика Д Спасибо, что нашли время оставить отзыв. Чтобы изменить ваше мнение в лучшую сторону и разобраться в сложившейся ситуации просим вас написать номер заказа или номер накладной. С уважением, Beauty Prof.
Юрий Горюнов не рекомендує цей магазин
12 січня 2021

Хотів купити: Beauty Prof, Замовлення №75225

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Замовлення не було опрацьоване напротязі доби, передзвонивши по телефону, сказали, що не працює система, але замовлення буде опрацьоване неодмінно. Менеджер передзвонив через 3 години. Як виявилося в них нічого серед замовленого на сайті немає, нічого порекомендувати не можуть, тому що таки нічого немає. Не рекомендую!
Иван Заярский рекомендує цей магазин
22 листопада 2019

Купив: Машинка для стрижки Moser 1230-0053 Primat Titan

Очень крутой магазин, покупаю там не первый раз! Перезвонили через несколько минут, проконсультировали все четко! Товар забрал самовывозом в тот же день спустя час после заказа. Спасибо за такой сервис!!!