Ivan Vod рекомендує цей магазин
22 липня 2019

Хотів купити: Топка с водяным контуром GNS, 70х52wm 24кВт, Замовлення №5912

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, асортимент

Оперативно реагують щодо замовлення.
jany63 рекомендує цей магазин
2 квітня 2018

Купив: Циркуляционный насос DAB VA 25/180, Замовлення №2808

Работой магазина очень довольна. В четверг заказала товар по телефону, в пятницу оплатила стоимость заказа на карту. В субботу утром Новая Почта прислала сообщение о доставке товара в отделение.
Відповідь представника «СанТоп»
Ми вдячні Вам за замовлення та довіру. Дякуємо за відгук, Ваша думка важлива для нас. Бажаємо вдалих покупок у майбутньому.
Archangel рекомендує цей магазин
13 січня 2018

Купив: Кран кульовий KFA Armatura Кран водяной угловой 1/2х1/2 (707-020-15), Замовлення №2426

Сподобалося: , відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Спасибо за быструю доставку и очень качественный товар! Был очень приятно удивлен отношением к покупателю в этом магазине.
Відповідь представника «СанТоп»
12 серпня 2016

Купив: 244-030-00

Хороший магазин. Менеджер надав консультацію та допоміг з вибором. Товар надіслали швидко, як і обіцяли. Ціни в магазині відповідають тим що на сайті. На загал всім задоволений та рекомендую купувати тут. Ще раз дякую за оперативність.