Марія Симонік рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: Картридж Fujifilm Instax mini glossy упаковка 20шт, Замовлення №№18329

Добрий вечір забрала посилку, картриджі супер, фото якісні та гарні. Все прийшло швидко та якісно запаковано) Дякую)
Anna Semikina рекомендує цей магазин
12 липня 2023

Купив: Фотоплівка Kodak Gold 200 (DX 512504), Замовлення №17345

Дякую за надруковані фото в подарунок. Замовлення прийняли швидко та відправили одразу. Буду замовляти ще
Представник магазину «iPolaroid»
Дякуємо !
12 липня 2023 Відповісти
jovan рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Фотоплівка Polaroid I-Type кольорова (8 листів), Замовлення №16951

Отримав касети швидко і за найнижчою ціною. На жаль, не пам'ятаю, чи був у замовленні фіскальний чек. У даному випадку, мені було не принципово) Дякую!
Представник магазину «iPolaroid»
Дякуємо !
16 травня 2023 Відповісти
Элина Ткач рекомендує цей магазин
11 квітня 2019

Купив: Color 600 film, Замовлення №7829

Оперативно, качественно и доступно. Советую команду как коммуникабельных, честных и ответственных профессионалов. Заказ пришёл вовремя, на телефонные звонки отвечали, советовали и информировали про обработку и отправку товара. Успехов! Буду заказывать ещё!