beedon рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Tesy ModEco Ceramic (GCV 80 47 24D C21 TS2RC), Замовлення №23621

Быстро связались и отправили, пришло на следующий день, хороший выбор продукции, отдельное спасибо за бесплатную доставку по акции
Roman Petrenko рекомендує цей магазин
16 травня 2023

Купив: Стінки для душових кабін Kolo Rekord PKPG90222003, Замовлення №21215

Швидке та якісне обслуговування. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «САНТЕХСЕРВІС»
Добрий день, Roman. Дуже дякуємо за зворотний зв'язок і високу оцінку.
Volodymyr Semenets рекомендує цей магазин
9 лютого 2022

Купив: Унітаз, тумба, бойлер, Замовлення №-

Чудовий магазин, приємний чоловік, що презентував товар, є можливість оплатою частинами, що дуже зручно, є термінал в самому магазині
Відповідь представника «САНТЕХСЕРВІС»
Доброго дня, Volodymyr Semenets. Дуже дякуємо за зворотний зв'язок і високу оцінку. Ваша оцінка мотивує нас стати кращими. Ми будемо раді бачити Вас знову в нашому онлайн магазині. З повагою, команда Сантехсервіс.
AndreyKononenko рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: Бойлер Atlantic OPROP VM 080 D400-1-M, Замовлення №16819

Доставили бойлер через дві години, після оформлення замовлення. Зенесли на 5-тий поверх безкоштовно. Сплатив при отриманні. Видали фіскальний чек. Дуже дякую за швидкість.
Відповідь представника «САНТЕХСЕРВІС»
Доброго дня, AndreyKononenko! Ми щиро вдячні за зворотний зв'язок! Дуже дякуємо за ваш відгук і хорошу оцінку нашої роботи. Ваша оцінка мотивує нас стати кращими. Ми будемо раді бачити Вас знову в нашому онлайн магазині. Завжди раді допомогти. З повагою, команда Сантехсервіс.
Roman не рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: Дзеркало Roca VICTORIA 80x60 см A812328406, Замовлення №17572

з цінами, пишуть ондно а коли приходиться до оплати то кажуть ой помолилися ціна виросла зразу на 300грн . Цілий день на них потратив і лишився без нічого не раджу з нами мати справу бо безвідповідальність .
Відповідь представника «САНТЕХСЕРВІС»
Доброго дня, Roman. Ми щиро просимо вибачення за предоставлені незручності і непорозуміння, що сталося. В зв'язку з великою навантаженістю на "Чорну п'ятницю" сталася технічна помилка на нашому сайті. Після закінчення акції на дзеркало, яке вас зацікавило, завантажилась помилкова ціна (1179 грн, тоді як роздрібна ціна данного дзеркала на офіційному сайті виробника, на більшості інших сайтах і на данному сайті - 1814 грн). Ціна завантажилась значно нижча ніж роздрібна. Тому, мабуть, і зацікавила вас. Але це була дійсно технічна помилка, яка була виправлена як тільки була виявлена. Менеджер перед вами вибачився і запропонував дзеркало по акційній ціні "Чорної п'ятниці" - 1307 грн. І це найнижча ціна на данний товар по всій Україні (це можна перевірити на данному сайті). Але ви перестали відповідати на телефонні дзвінки і чомусь пишите, що ми підняли ціну на 300 грн. Різниця була лише в 128 грн! Навіщо писати неправду? Зазвичай на нашому сайті всі ціни актуальні на 99,9% на товари які є по наявності. На товари яких нема по наявності ціна або зникає з сайту і написано "уточнюйте", або стоїть остання актуальна. По приходу товару ціна автоматично змінюється на актуальну. На товари, які по наявності, ціни оновлюються щодня. Ще раз вибачаємося за технічну помилку і різницю в ціні в 128 грн. Всі можуть помилятися, навіть техніка.
09061966 рекомендує цей магазин
17 червня 2020

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Willer EV30DR optima

Срочно понадобился водонагреватель, с моделью давно определились, когда начали искать продавцов то обнаружили этот магазин при том с самой низкой ценой по Украине. Оформление заказа и покупка прошла без проблем, ребята профессионалы своего дела. Нам все очень пришлось по душе. Думаем что еще не раз будем совершать покупки в этом магазине при необходимости.
Vla Mer не рекомендує цей магазин
31 жовтня 2019

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje OGBS80ORV9

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Грубый менеджер.навязывание другого товара.
krispon_lord рекомендує цей магазин
10 жовтня 2017

Купив: Гидробокс SANSA 6690A, 90*90, фабрик

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, видача товару на складі

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Всё доставили по адресу, к товару претензий не имею, магазин так же сработал быстро и качественно.
10 жовтня 2017

Купив: Смеситель Imprese PRAHA new на 3 отверстия, для ванны 85030 new, Ванна Ravak Rosa II 160x105 L CM21000000

Огромный выбор ванн, ребята помогли, подсказали. Покупкой довольны! Доставили быстро, товар отличного качества. Спасибо.
k277921 рекомендує цей магазин
21 листопада 2016

Купив: конвекторы Atlantic

Отличный магазин. Товар был в наличии. Еще сделали скидку. Бесплатная доставка до дверей. Спасибо!