I-g-0r рекомендує цей магазин
30 липня 2022

Купив: Планшет Blackview Tab 6 Kids (3+32 Gb), Замовлення №2724

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Прекрасное обслуживание,быстрая отправка,досконально проконсультировали о характеристиках планшета,соответствует цена качества,рекомендую этот интернет магазин
Відповідь представника «Beсonnect»
Добрий день. Дякуємо за відгук, раді, що Вам сподобалася робота нашого магазину.
Vladss не рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: Blackview tab 9, Замовлення №20900

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Планшет оказался неработоспособным, в течение дня мог перезагружаться в режим рекавери несколько раз. После этого не запускался без полного сброса. Был с трудом отправлен назад в магазин, так как магазин не видел проблемы. В итоге вернули назад, якобы после ремонта, накладную в посылку не вернули, акт ремонта отсутствовал. Планшет всё так же остался неработоспособным, проблема осталась. Планшет был куплен военнослужащим для ребенка. Категорически не рекомендую этот магазин!!!
Відповідь представника «Beсonnect»
Добрий день. Будь ласка, уточніть інформацію, коли зверталися, який конкретний номер замовлення (Прізвище та Ім'я покупця) і з ким і коли, Ви спілкувалися.
Артём, 01.02 обращались, отправили в сервис 18.02.22, получен с сервиса 23.04 Номер замовлення: 20900
29 липня 2022 Відповісти
Klaus рекомендує цей магазин
14 липня 2022

Купив: Смартфон S86 Pro 8/128GB Black, Замовлення №24331

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Купую у цьому магазині вже третій смартфон. Один відправляв за гарантією, робили 2 тижні, довго, але все виправили. Толковий консультант, все доступно розповідає та допомагає підібрати потрібну модель.
Відповідь представника «Beсonnect»
Доброго дня! Ми щиро раді, що Ви залишилися задоволені покупкою. Дякуємо, що обрали нас!
Selpfish рекомендує цей магазин
22 лютого 2022

Купив: Oukitel F150 B2021, Замовлення №20395

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару

Хороший интернет-магазин, рекомендую. Хочу поделиться отличными впечатлениями о покупке. После заказа позвонил мне сотрудник, ответил на все вопросы. Купил чудесный противоударный смартфон, абсолютно без нареканий и претензий.
Відповідь представника «Beсonnect»
Добрый день! Мы рады, что Вы остались довольны покупкой у нас. Спасибо, что нашли время оставить отзыв!
herz600 рекомендує цей магазин
12 лютого 2022

Купив: Doogee S86 Pro (8/128Gb, АКБ 8500мАч) Black, Замовлення №21896

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не было моего цвета (не критично) чек и гарантийный талон на одном А4, адекватный продавец, удобный сайт, точная информация о товаре.
Відповідь представника «Beсonnect»
Добрый день, herz600! Мы рады, что Вы остались довольны покупкой. Спасибо, что нашли время оставить отзыв!
Oleksii Po рекомендує цей магазин
25 січня 2022

Купив: Смартфон BV6600E 4/32GB Black, Замовлення №21739

Ціну не підняли на фоні скачка долара. Культурний продавець, який вдруге передзвонив після першої не дуже гречної розмови з моєї сторони.
Відповідь представника «Beсonnect»
Добрий день, Oleksii Po! Дуже вдячні за те, що знайшли час залишити відгук.
Владимир Костин рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: F150 R2022, Замовлення №20819

Всё на высшем уровне! Заказ принят быстро. Отправлен в срок. Менеджер-молодец. Спасибо магазину! Вера в честных и порядочных продавцов восстановлена!
Відповідь представника «Beсonnect»
Добрый день, Владимир! Мы рады, что Вы остались довольны покупкой. Спасибо, что нашли время оставить отзыв!
Саша Бобок рекомендує цей магазин
6 грудня 2021

Купив: Oukitel K15 Plus 3/32GB Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Магазин понравился, приняли быстро заказ и отправили в этот же день. Получил и пользуюсь. Отзыв пишу повторно, первый удалили почему-то.
Відповідь представника «Beсonnect»
Добрий день, Олександр! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук.
Lora Lama не рекомендує цей магазин
22 листопада 2021

Купив: Смартфон Vernee X2 3/32GB Black

Sergey рекомендує цей магазин
16 листопада 2021

Купив: Oukitel K15 Plus 3/32GB Black, Замовлення №20431

Заказал смартфон с большим аккумулятором. Цена была лучшая на момент покупки. Смартфон оказался очень хороший для своих денег. Вежливые сотрудники. Все понравилось. Доставили быстро.
Такого ФОП и адреса в Киеве не существует
19 листопада 2021 Відповісти