PazzoMas рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM5 Black (WH1000XM5B.CE7), Замовлення №10107

Все пройшло дуже зручно. Зробив замовлення, домовився про самовивіз з їх офісу. Була можливість і зручному місці оглянути навушники. Користуюся й задоволений. Вже не перша покупка в цьому магазині й знову приємний досвід. Є все що завгодно від Sony та ще Google
Rovshan Bazarov рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №8V_S1BTD4Jw

Зручна оплата без комісій і надшвидка доставка. Рекомендую.
Ruslan Savchyshyn рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow, Замовлення №779335993

Купив телефон, все чітко, телефон працює, якісний, все найкращим чином. Рекомендую.
Vasmyk K рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Смартфон Sony Xperia 10 IV 6/128GB Black, Замовлення №1600017

Дмитрий Сафонов рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Телевизор Sony XR-55A80J, Телевізор Sony XR-55A80J, Замовлення №491592

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Изначально заинтересовала возможность купить по б/н с пдв (для юр. лица), по факту продали через ФОП (что не желательно для нашей компании). Ну и по срокам подвели на 2 дня (но из за НП). телевизор хороший, яркие цвета, отличный звук. Если не принципиально через какой вид деятельности покупать - то смело можно брать здесь.
Oleg Lizin рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Стильний чохол-підставка для Xperia 1 V Khaki Green (XQZ-CBDQ), № 9975, Замовлення №№ 9975

Дуже рекомендую цей магазин! Він єдиний має найбільший асортимент товарів компанії Sony. Найкраще обслуговування, увага до клієнтів, а для постійних клієнтів особливі знижки, а інколи і подарунки! Дуже вам дякую!
Ihor рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Смартфон Sony Xperia 1 IV 12/512GB Black, Замовлення №По телефону

Юрій Довгополий рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Зарядка Sony 30w, Замовлення №23455

Hires.com.ua the best, Sony рулить за якістю у світі,дякую!
Victor Turturika рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Чохол Google Pixel 7 Case, Obsidian, Замовлення №9939

Замовив чохол до Google Pixel 7, здійснив оплату онлайн, наступного дня забрав у найближчому відділенні Нової пошти. Опрацювали замовлення професійно та оперативно
Віталій Тетьора рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Смартфон Sony Xperia 10 IV 6/128GB, Замовлення №№9930

Магазин рекомендую. Швидкість обробки замовлення на вищому рівні. Замовлення оформив 07.08.2023 після 14:00, а 08.08.2023 о 9:00 ранку вже тримав телефон в руках. Сам телефон був гарно запакований, всі пломби на коробці були цілі. Наклейки на місці. Отримав те, на що розраховував.