Wishmaster MVP рекомендує цей магазин
23 вересня 2023

Купив: Google Pixel Fold 12/512GB Obsidian, Смартфон Google Pixel Fold 12/512GB Obsidian, Замовлення №102999

Обрали цей смартфон як подарунок. Вражені швидкістю обслуговування. Дякую команді! Рекомендую іншим цей магазин!
inferno_78 рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Стильний чехол с подставкой для Sony Xperia 10 V Black (XQZ-CBDC), Замовлення №№10305

LateNights рекомендує цей магазин
17 вересня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №10234

PazzoMas рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM5 Black (WH1000XM5B.CE7), Замовлення №10107

Все пройшло дуже зручно. Зробив замовлення, домовився про самовивіз з їх офісу. Була можливість і зручному місці оглянути навушники. Користуюся й задоволений. Вже не перша покупка в цьому магазині й знову приємний досвід. Є все що завгодно від Sony та ще Google
Rovshan Bazarov рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №8V_S1BTD4Jw

Зручна оплата без комісій і надшвидка доставка. Рекомендую.
Ruslan Savchyshyn рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow, Замовлення №779335993

Купив телефон, все чітко, телефон працює, якісний, все найкращим чином. Рекомендую.
Vasmyk K рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Смартфон Sony Xperia 10 IV 6/128GB Black, Замовлення №1600017

Дмитрий Сафонов рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Телевизор Sony XR-55A80J, Телевізор Sony XR-55A80J, Замовлення №491592

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Изначально заинтересовала возможность купить по б/н с пдв (для юр. лица), по факту продали через ФОП (что не желательно для нашей компании). Ну и по срокам подвели на 2 дня (но из за НП). телевизор хороший, яркие цвета, отличный звук. Если не принципиально через какой вид деятельности покупать - то смело можно брать здесь.
Oleg Lizin рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Стильний чохол-підставка для Xperia 1 V Khaki Green (XQZ-CBDQ), № 9975, Замовлення №№ 9975

Дуже рекомендую цей магазин! Він єдиний має найбільший асортимент товарів компанії Sony. Найкраще обслуговування, увага до клієнтів, а для постійних клієнтів особливі знижки, а інколи і подарунки! Дуже вам дякую!
Ihor рекомендує цей магазин
10 серпня 2023