Alexander Medvedev не рекомендує цей магазин
30 липня 2023

Купив: Налобный фонарь Fenix HL10, черный, Замовлення №1009040452MULUA

ліхтар за свою ціну світить нормально, а ось до самого магазину є питання : на сторінці товару вказано що акумулятор в комплекті, за фактом є тільки батарейка, а де акумулятор?
Відповідь представника «Fenix.ua»
Доброго дня, Олександре! Приносимо вибачення за цю ситуацію. На графічному елементі сайта було помилково зазаначено про акумулятор у комплекті. Водночас, на сторінці сайта у описі та характеристиках було вказано, що ліхтарик комплектується батарейкою ААА. Після Вашого коментаря, відразу була проведена робота щодо виправлення помилки, за що Вам дякуємо. Для вирішення Вашого питання ми намагалися зв'язатися з Вами через електронну пошту та сайт, але відповіді не отримали. Сподіваємося, що наша помилка на сайті не вплине на Ваше ставлення до компанії загалом. Будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.
Владимир С не рекомендує цей магазин
7 січня 2023

Хотів купити: Ліхтарик ручний Fenix E03R

Подтвердили номер заказа, товар не выслали.
Відповідь представника «Fenix.ua»
Доброго вечора, Володимире. Дякуємо за Ваш відгук. Вибачте за незручності, нам дуже прикро, що так сталося. Якщо Ваше питання ще актуальне, можете звернутися до нас, написавши на електронну пошту quality1@atlantmarket.com.ua або за телефоном: +38(063) 196 16 57 (Viber/Telegram). Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії загалом. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.
Akseleon не рекомендує цей магазин
18 грудня 2022

Хотів купити: Ліхтарик ручний Fenix E20 V2.0

Відповідь представника «Fenix.ua»
Доброго вечора, Akseleon. Дякуємо за Ваш відгук. Вибачте за незручності, нам дуже прикро, що так сталося. На той час були проблеми із постачанням електроенергії та дуже велика кількісь замовлень, тому утворились затримки. Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії загалом. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.
Игорь Рыжков не рекомендує цей магазин
10 липня 2022

Купив: Налобный фонарь Fenix HL60R, песочный, Замовлення №ATL00025194

Прислали фонарь новой почтой. При открытии упаковочной коробки увидел что заводская даже не закрыта, аккумулятор разряжен полностью и отсутствует вкладыш от разряда батареи. Скорее всего чей-то возврат. Было неудобно перед человеком которому покупался данный фонарь в качестве подарка!
Відповідь представника «Fenix.ua»
Доброго вечора, Ігоре. Дякуємо за Ваш відгук. Вибачте за незручності, нам дуже прикро, що так сталося. Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії загалом. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.