Андрей не рекомендує цей магазин
6 травня 2021

Купив: Смеситель кухонный Teka FO 985 (629850210)

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Леся Степанюк рекомендує цей магазин
23 лютого 2021

Купив: Дозатор для мила, Замовлення №1221

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Купувала мийку та дозатор. Сподобалася робота менеджера Олександра : конкретні відповіді та швидкий підбір товару.
Ирина Хоменко рекомендує цей магазин
25 січня 2021

Купив: Пральна машина L15 1080 WH, Кухонний очищувач повітря TL 6420, Замовлення №268

Дякую усій команді та організатором акції. На Новий рік отримала подарунок від компанії TEKA. До останнього не вірила, що таке можливо! Але була приємно вражена, та і не тільки я і вся моя сім'я. Чудеса можливі, тільки потрібно вірити! Також хочу сказати окремо дякую менеджеру Олександру, за доброзичлива ставлення та щирість! Все чітко пояснив, розказав та допоміг отримати свій подарунок.
XOI рекомендує цей магазин
6 жовтня 2020

Купив: Дозатор для кухонной мойки Teka 115890011, Замовлення №7968

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Отличный магазин с большим выбором товаров, грамотные и вежливые консультанты, есть шоу-рум. Покупкой доволен, как и обслуживанием.
vem1 рекомендує цей магазин
14 травня 2020

Купив: Витяжка телескопічна Teka CNL 6815 Plus (40436840), Замовлення №2935

Хороший магазин, качественный товар.
Vitaliy Ya не рекомендує цей магазин
17 грудня 2019

Хотів купити: мийка Teka Aura

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

ціна та наявність не відповідають дійсності!!!
14 лютого 2017

Купив: Измельчитель пищевых отходов Teka TR 50.4 (40197020), Кухонная мойка Teka BE LINEA 40.40 R15 (10125124)

уже не первый раз покупаю в этом магазине, нравится ассортимент - все стильно и есть большой выбор) сотрудники компетентны, перезвонили в течении 30 мин, обсудили все детали, посоветовали что лучше подойдет. Очень порадовала доставка - вечером уже приехал заказ! Еще нравится, что в этом магазине всегда мнооогооо скидок)))