Гежа Лилия рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Моющий пылесос Dreame Wet&Dry Vacuum Cleaner H12 DUAL, Замовлення №038599

Так не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 грудня 2023

Хотів купити: Смарт-годинник Garmin Venu 3S Soft Gold S. Steel Bezel w. Dust Rose Case and S. Band (010-02785-03)

Не коректна інформація на сайті. На рекламу "Знайшли ціну нижче?" знижку не роблять. Обман.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за звернення. Наш магазин завжди відповідально ставитися до інформації, яку зазначає, а також намагається надавати товар за найменшою ціну на ринку України. Послуга з наданням знижки наразі актуальна в нашому магазині та ми завжди йдемо на зустріч клієнтам. На жаль, нам не вдалося знайти ваше замовлення чи звернення для вирішення цього питання. Будь ласка, надайте контактний номер телефону чи номер замовлення або зверніться напряму до нас, щоб ми мали можливість вам допомогти. Будемо чекати!
Заявку я залишав на сайті. Ваший менеджем мене набирав 18 грудня о 13:57 з номеру телефону 04429032**.
19 грудня 2023 Відповісти
Гордиенко Игорь рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: Електрична зубна щітка Oclean Smart Electric Toothbrush X10 Grey, Замовлення №39016

Відповідь представника «WO.UA»
Ігор, вітаємо! Ми дуже вдячні вам за цей відгук й раді, що ви залишились задоволені покупкою. Будемо чекати на нові замовлення!
Кузнецов Иван рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Спортивний годинник Suunto 7 Black (SS050378000), Замовлення №ТС00-000092

Годдиник приїхав швидко. Гарантію/чек та консультацію - надали. Годинником більш ніж задоволений.
Відповідь представника «WO.UA»
Іван, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням та товаром.
Мишин Олег рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Cordless vacuum cleaner Xiaomi JIMMY JV63, Замовлення №ТС00-000175

Покупаем уже не первый пылесос в данном магазине. Как всегда все на высшем уровне, так держать, ребят!
Відповідь представника «WO.UA»
Олег, вітаємо! Дякуємо вам за відгук та підтримку. Будемо й надалі тримати таку позитивну планку!
Сергій Миколайовч рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Смартфон realme 11 Pro 8/256GB Astral Black, Замовлення №110086

Замовляю в цьому інтернет-магазині вперше, але все пройшло добре,товар був відправлений вчасно прийшов запакований в заводських плівках -це плюс , правда гарантія у електронному вигляді та це нічого.Менеджер вічливо відповів на питання щодо відправки товару!
Відповідь представника «WO.UA»
Сергій, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. Будемо раді знову отримати ваші замовлення!
virtual не рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Графический планшет Huion H1161 + перчатка, Замовлення №110009

Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за надану інформацію. Приносимо вибачення за незручності з неповною комплектацією планшета. Ми вже виправили інформацію на сайті та будемо раді повернути дану позицію. Дійсно, особистий кабінет зараз знаходиться на допрацюванні, тому його функціонал наразі обмежений. Ми вже зв'язались з вами для вирішення цього питання й допомоги, а також зафіксували знижку за вашим номером телефону. Раді, що змогли знайти порозуміння. Будемо чекати на нові замовлення!
Спасибо за скидку. Но не уверен, что смогу ею воспользоваться для покупки товаров без предварительной регистрации на сайте. А с регистрацией то как раз Вы и не смогли помочь. Без функционирующего кабинета через какое-то время будет невозможно вспомнить, какие именно товары и когда были куплены на сайте.
16 грудня 2023 Відповісти
МаргаритаРог рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Фен CECOTEC Bamba IoniCare 6000 RockStar Vision, Замовлення №ТС00-000213

Долго искала подходящий фен под собственные критерии) Ребята помогли подобрать модель, которая подойдет лучше всего. Огромное спасибо, я в восторге, попадание в 10ку)
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо й вам за відгук. Ми дуже раді, що змогли допомогти вам з вибором товару. Будемо чекати на нові замовлення!
Amator рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: навушники HATOR Hyperpunk 2 USB 7.1 Black (HTA-845), Навушники з мікрофоном HATOR Hyperpunk 2 USB 7.1 Black (HTA-845), Замовлення №N109867

Дуже задоволений придбанням навушників та цим магазином, низька ціна та швидка доставка, офіційна гарантія, все чітко та професійно. Щиро дякую !
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Ми також щиро вдячні вам за такий чудовий відгук. Будемо з нетерпінням чекати на нові замовлення!
Савкун Инга рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Кронштейн КВАДО К-243 (VESA200х200), Замовлення №109357

Все чудово. Замовила зранку, а ввечері забрала. Нарікань по кронштейну нема.
Відповідь представника «WO.UA»
Інга, доброго дня! Ми вдячні вам за цей відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині.