Lukynec Ruslan не рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Термос, палатка........, Термос Tatonka Hot&Cold Stuff 1.0L TAT 4160.000, Термопаста Arctic MX-4 4g (ACTCP00031B), Замовлення №35431

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Проплатив товар на рахунок, товар в поштоматі прийшов швидко. Але не все гладко потрібно знову сплатити ту саму суму + доставка.Робота менеджерів не задовільна
Відповідь представника «Tramp-ua.com»
Шановний Руслане, Добрий день! Звертаємо вашу увагу, що даний товар не представлений в нашому магазині, також, ми не маємо 5-значних номерів замовлень та у нас не існує такого відправника, якого ви зазначили. Вважаю, що ви помилились магазином та написали відгук не тому продавцю.
Валентин Загоруйко не рекомендує цей магазин
11 грудня 2022

Купив: Газовий обігрівач UTRG -036, Замовлення №20450623195339

Вітаю купив даний обігрівач 27,11,22 , 28.11.22 написав що з обігрівачем є проблеми, потім до 11.12.22 ще було два звернення до магазину. Але нажаль і до цього часу в менеджерів не знайшлось часу відповісти, і дати пояснення з приводу неробочої частини обігрівача... Нажаль.
Відповідь представника «Tramp-ua.com»
Валентине, Добрий день! Відповідаємо за рік після вашого відгуку (можливо раніше менеджери пропустили), але звертаю вашу увагу, що в вашому скріншоті вказаний зовсім інший магазин. Ми не маємо до них жодного відношення.
6 червня 2017

Купив: Палатка Tramp Scout 3 трехместная TRT-002.04 Палатка Tramp Scout 3 трехместная TRT-002.04 Палатка , Рюкзак Tramp Tourist 90л TRP-001.04, Замовлення №927743

Доставили быстро + карту Igalaxy получил для дисконта.