FreemanUA не рекомендує цей магазин
21 червня 2023

Хотів купити: Intex 18946, скіммер для басейну 1200л/год-4000л / год

Навіщо ставити найнижчу ціну на товар, вказувати що він є у наявності, оформлювати замовлення і потім повідомляти що товару немає? Причому навіть після повідомлення що його немає, на сайті він все ще "є в наявності".
Dmitro40 рекомендує цей магазин
20 листопада 2022

Купив: Bestway надувний матрац 203 x 152 x 22 см з насосом і подушками, Замовлення №42872

Зробив замовлення 29.10.22 пізно ввечері, 30.10 зателефонували (це була неділя), а в понеділок 31.10 вже вислали. Замовлення №42872, надувний матрац з насосом і подушками Bestway. Дуже швидко і оператівно. Матрац гарно тримає тиск, вже 3 тижні. Магазином і товаром задоволений на всі 100%.
adex340 рекомендує цей магазин
16 лютого 2022

Купив: Intex 26330, каркасный бассейн 549 x 132 см ULTRA x TR™ FRAME POOL, Замовлення №32985

Организовали доставку и привезли в Харьковскую обл. в день заказа бассейн в 130кг и разные аксессуары. Работой магазина остался очень доволен.
Alex Snisar не рекомендує цей магазин
18 липня 2021

Купив: Bestway Фильтр-насос для бассейна 1249 л/час 58145

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Некваліфіковані дівчата з кол центру. Українською не спілкуються.
Константин Павлик не рекомендує цей магазин
15 липня 2021

Купив: Intex 26706, каркасний басейн 305 x 99 см Prism Frame Pool

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказал Бассейн и подстилку под него. Прислали вместо подстилки тент, после звонка сказали все исправят. А теперь даже на звонки не отвечают, не рекомендую брать здесь
Nikita Kozachyk рекомендує цей магазин
11 липня 2021

Купив: Intex, Ласты

Вирішили замовити на офіційному сайті, щоб уникнути підробок, фірма перевірена, товар прийшов вчасно, все в порядку.
Александр Данилов не рекомендує цей магазин
17 червня 2021

Купив: Не покупайте в этой компании, отправили не то что хотел, Замовлення №23527

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Всем-не связывайтесь с этой компанией- обмена или возврата не дойбетесь.
Dalkar рекомендує цей магазин
16 липня 2019

Хотів купити: Intex

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

Достаточно просто позвонить и услышать " алло ".... Нельзя представиться компанией? Что-бы понять что ты попал по адресу, а не переспрашивать... Дальше общения и уточнения не соответствия той комплектации что на сайте что в реальности дело не пошло, покупать желание отпало.