birkofia не рекомендує цей магазин
7 серпня 2018

Хотів купити: Вентилятор підлоговий Grunhelm GFS-1621

Сподобалося: наявність, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Консультант магазину Юрій, з яким я спілкувалася по телефону, досить неприємний. В розмові перебивав, не давав вставити слово. Умови оплати які зазначав консультант магазину не відповідають умовам оплати, вказаним на сайті, а саме по факту необхідно сплатити додаткові відсотки, не вказані на сайті магазину. При моєму зауваженні по даному питанню, Юрій відповів, що за зміст інформації на сайті він не вдіповідає.
Відповідь представника «Leotech»
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Ми обов'язково розпишемо детальніше способи оплати та відсотки, які стягує банк при оплаті. Ви написали, що в нас ціни не співпадають на сайті, хоча ціну на вентилятор ми Вам не змінювали, лише відповіли, що при оплаті на картку додатково треба доплатити 1% від вартості (2 гривні). Гарного дня та ще раз вибачте. Будемо старатись стати кращими.
25 липня 2017

Купив: Холодильник Samsung RB31HSR2DWW

Не сподобалося: замовлення через корзину

Спасибо большое за понимание сложившейся ситуации и за Ваш отзыв.
25 липня 2017 Відповісти