Tarnat рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Амінокислотний комплекс BCAA Power Pro BCAA 2:1:1 500 g /100 servings/ Грейпфрут, Замовлення №60176743

seolinker рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Амінокислоти (гліцин) Now Glycine Pure Powder 454 g /151 servings/ Pure, Scitec Nutrition Ashwagandha 60 Capsules, Замовлення №60175081

Раньше много где покупал спортпит и не знал про этот магазин, а зря, так как очень хорошие цены и много разного и нужного товара, в этот раз взял глицин и ашваганду любимых фирм:) Советую! Есть бесплатная доставка на покупку от 2000 грн. Отправляют в фирменных коробках магазина с чеком внутри!
Паша рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Power Pro Protein Power MIX 1000 грам Медове печиво, Power Pro Protein Power MIX 1000 грам Тропічні фрукти, Power Pro Protein Power MIX 1000 грам Шоколад-кокос, Замовлення №60157090

Замовив, передплатив, відправили в той же день. Добре запаковано, до товару питань немає. Рекомендую.
Mix рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Puritan\'s Pride One Daily Men\'s Multivitamin 100 капс, Замовлення №60119094

Вислали жіночі вітаміни замість чоловічих. Відкрив, а вже потім побачив, що не те. Магазину подяка за вміння вирішувати проблеми. Були готові прийняти назад жіночі вітаміни, не дивлячись на відкриту банку. Але вирішив викупити їх з гарною знижкою. Доставку чоловічих вітамінів оплатили. Дякую!
bodya2539 рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Myprotein Impact Whey Protein 2500 грам, Замовлення №60111346

Хороший магазин, не вперше замовляю. Швидко відправляють товар, безкоштовна доставка, ціни нижчі ніж в конкурентів.
krendll рекомендує цей магазин
2 червня 2022

Купив: Optimum Nutrition Opti-Men 240 табл, Замовлення №60048066

Забрав у Києві на НП через 2 дні від онлайн оплати, дуже швидко. Ввічиливий україномовний менеджер. Товар оригінал, коди на банках проходять тест на автентичність на сайті виробника. На час покупки була найжнича ціна і безкоштовна доставка.