X рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X4 GT 8/128GB Black, Замовлення №20450758403605

Телефон отправили в тот же день заказа, уже на следующий день забрал с почты, цена ниже чем у других продавцов, всё супер, хороший магаз
Відповідь представника «LIMON.in.ua»
Дякуємо за відгук! Раді, що Ви залишилися задоволені покупкою у нашому магазині. Гарного та спокійного дня вам!
Євген Сусляк рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: Xiaomi Redmi 12 8/128 Sky Blue, Замовлення №20 400 344 398 579

Все чітко швидко і якісно. Рекомендую Лимончика!!!
alyonyshka рекомендує цей магазин
17 липня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4/128GB Mint Green, Замовлення №20450740734157

Рекомендую магазин Швидка відправка! Приємні ціни!
Илья Цюрик рекомендує цей магазин
29 травня 2023

Купив: Smart-stick медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick 4K (MDZ-27-AA), Замовлення №20450716924399

Все прийшло швидко. Дуже сподобалась ціна на xiaomi mi tv stick 4k. Раджу купувати тільки в цих хлопців ! Дякую за все
Вова рекомендує цей магазин
3 квітня 2023

Купив: Umidigi Bison X10S, Замовлення №59000949450822

Все чудово. Товар отримано. Обслуговуванням задоволений. Рекомендую
ivanvova рекомендує цей магазин
3 квітня 2023

Купив: Doc Johnson Kink Fucking, Замовлення №20450688610193

Замовив товар, ціна актуальна, як завжди, постійний кліент вже, обслуговуванням задоволений, відповіли та всі питання. Рекомендую друзям магазин, теж неоднаразово купували вони.
Лилия Горбачева рекомендує цей магазин
2 березня 2023

Купив: Планшет Blackview Tab 13 6/128GB Space Gray, Замовлення №230156506

Хороший магазин, покупаю у них не первый раз, оператор вежливый, ответил на все интересующие меня вопросы, помогал, подсказывал от и до. Товар пришел быстро, буквально на следующий день. Покупкой довольны
Юлия Рябинина рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Купив: Телефон , Смартфон Cubot P60 6/128GB Black, Замовлення №Ттн 20450668173523

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Я купила сыну телефон кубот p60, ребёнок рад, упаковка была не вскрыта, всё супер пришол заказ быстро
Александр Николаевич рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Купив: Oukitel WP19 8/256 Чорний, Oukitel WP19 8/256 Чорний, Замовлення №20450668959057

Товар отримав, доставка швидше ніж обіцяли - приємно. Просив телефон провірити перед відправкою, виконали. Ціна нижча ніж в конкурентів, акція є. Буду рекомендувати друзям. Дякую
Свят Шевченко рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 6/128GB Forest Green, Замовлення № №229875437

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відправили не в той термін,який був заявлений