Каталог товарів
Київ
UA

Всі відгуки: 72

за 6 міс за 12 міс за весь час
Додати в список "Улюблені магазини"
Про магазин
Відгуки (72)

Відгуки про Кібернетики

Якість роботи магазину  за останні 
12 місяців

Наявність вибраного товару відповідала заявленій на hotline
?
Ціна збігалась із заявленою на hotline
Умови оплати відповідали заявленим на hotline
Доставка товару магазином виконано вчасно
Повернення товару пройшло без проблем
Фіскальний чек був виданий
Рекомендую цей магазин іншим користувачам
так
ні
без відповіді
Гість не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
14 жовтня 2025 р.

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link TL-WR820N V2, Повербанк (Powerbank) Baseus Bipow Digital Display 20000mAh 20W Black (PPDML-M01, PPBD050501), Замовлення №139419

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: повернення товару

...розгорнути
Відповідь представника «Кібернетики»
Вітаємо) Щиро дякуємо за ваш відгук. 13 жовтня о 12:49 ми отримали від вас перший дзвінок і вже о 13:08 зв’язалися з вами, тобто протягом 18 хвилин. У відповідь на ваше повідомлення у вайбер з вимогою повернення, реквізити для оформлення були надіслані вам о 13:58. 15 жовтня вранці товар було отримано нашим співробітником, і, як нам підтвердили, з вами вже зв’язалися для подальшого оформлення повернення. Ми приносимо щирі вибачення за ситуацію, що склалася. Наразі також проводимо внутрішнє розслідування, аби з’ясувати всі обставини та запобігти подібним випадкам у майбутньому. Сподіваємося відновити вашу довіру і надалі бути корисними для вас!)
Коментарі (1)
Гість
Сьогодні гроші повернули. Але більше нічого не буду купувати в цьому магазині.
20 жовтня 2025 р. Відповісти
Влад Кузьмин не рекомендує цей магазин
13 жовтня 2025 р.

Хотів купити: KUMTEL KUM-1225S White

Сподобалося: не вказані

Не сподобалося: наявність

Делал заказ на данный обогреватель на сайте,заказ приняли,была написано что отправка сегодня Через пару часов пишут в вайбер что данный товар якобы забронировал другой человек и начали предлогать уже товар дороже Если человек забронировал товар,то как он в наличии на сайте имеется - не понятно Не рекомендую магазин,так как нельзя быть уверенным что товар будет в наличии
Відповідь представника «Кібернетики»
Вітаємо Щиро дякуємо за ваш відгук. При настанні холодів та відсутності опалення в домівках обігрівачі дуже користуються попитом і дійсно, на момент вашого замовлення інформація ще не встигла оновитись і тому ви мали змогу оформити його. Ми запропонували вам товар, який вартував на 100 грн дорожче та був кращие за потужністю з безкоштовною доставкою, дана пропозиція в сумі була вигіднішою, ніж KUMTEL KUM-1225S з платною доставкою. Нам дуже прикро Ми приносимо щирі вибачення за ситуацію, що склалася. Зробимо усе можливе, аби мати змогу запобігти подібним випадкам у майбутньому. Сподіваємося відновити вашу довіру і надалі бути корисними для вас!
killingFloor рекомендує цей магазин
1 вересня 2025 р.

Купив: Ноутбук ASUS VivoBook Go 15 E1504FA Mixed Black (E1504FA-BQ886, 90NB0ZR2-M01F60), Замовлення №135206

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: не вказані

Все супер, було в наявності, відправили в той же день замовлення і прийшло наступного дня. Знижка застосувалась без проблем. Рекомендую магазин
Дмитрий Корниенко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
14 серпня 2025 р.

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) HUAWEI WiFi AX2 WS7001-22 (53039063), Замовлення №134098

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Магазин не заслуговує довіри і поваги. Придбав роутер, але він не підійшов за своєю потужністю: дуже слабкий сигнал. Звернувся щодо обміну на кращу модель з доплатою. Відправив товар новою поштою на їхній склад. Отримав відповідь, що знайшли подряпину і сліди використання, що є повна маячня. Не було ніяких на ньому подряпин. То ж не рекомендую даний онлайн магазин до співпраці.
Відповідь представника «Кібернетики»
Добрий день, дякуємо вам за відгук. Дуже прикро, що у вас склалася така думка. Роутер дійсно мав помітні сліди використання, через що ми були змушені попередньо відмовити у поверненні, матеріали фото-фіксації прикріплюємо. Вчора комунікували з вами та індивідуально для вас погодили повернення за рахунок Компанії, але, маємо наголосити, що це виключення саме для вас, так як девайс має значні потертості, подряпини, сліди бруду, що, згідно чинного Законодавства України є підставою для відмови у обміні/поверненні. Сподіваємось, що прийдемо до взаєморозуміння.
Коментарі (1)
Вітаю! Дякую за відповідь і намагання вирішити це питання. Наголошую, що я не розумію звідки могли взятись ці сліди, оскільки роутер стояв кілька днів в пустій кімнаті. Буду радий замінити девайс на більш дорогий і потужний, як домовлено в прямому листуванні. За результатом відпишу. Дякую. З повагою Дмитро
15 серпня 2025 р. Відповісти
Yerba рекомендує цей магазин
2 травня 2025 р.

Купив: Монітор 2E 2E-G3024B-01.UA, Замовлення №36270

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: не вказані

Купив монітор в цьому магазині. Ціна була найнижча, ще і безкожтовну доставку виграв. Менеджер Владислав дуже кваліфікований, все чудово пояснив, та зорієнтував стосовно доставки. Дівчина (імя на жаль не памятаю) теж швидко зорієнтувалясь та підказала. Магазин Рекомендую так як ціни (в мому випадку) найкращі, і сервіс достойний.
Віталій Мостовий рекомендує цей магазин
27 березня 2025 р.

Купив: Смарт-годинник Redmi Watch 5 Lite Чорний BHR8789GL, Замовлення №127004

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: не вказані

...розгорнути
Відповідь представника «Кібернетики»
Вітаємо, Віталій! Щиро дякуємо за відгук Ми дуже раді, що у Вас залишилося гарне враження про наш простір і хочемо подарувати 100 грн бонусів, щоб зробити наступну покупку ще приємнішою Проблему з реєстрацією вирішуємо, дякуємо що повідомили, це для нас важливо! Бажаємо гарного дня та будемо чекати Вас знову у нашому просторі техніки та вражень
livemotion рекомендує цей магазин
6 лютого 2025 р.

Купив: Навушники бездротові TWS Samsung Galaxy Buds3 Pro Silver SM-R630NZAASEK, Замовлення №123628

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: не вказані

Нормальний магазин. Ціни на сайті, в кошику та при оплаті співпадають (на відміну від деяких магазинів які почали брати комісію при оплаті карткою онлайн), відправка товару швидка (а не як в деяких великих магазинах "протягом тижня"). В чаті спілкуються живі люди. Магазин рекомендую
Feniks рекомендує цей магазин
17 січня 2025 р.

Купив: Навушники з мікрофоном Sony PULSE Elite White (1000039806), Замовлення №121124

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: не вказані

Купляв навушники PULSE Elite, все пройшло добре, враження від магазину позитивні
Ivan Maslavchuk рекомендує цей магазин
20 грудня 2024 р.

Купив: Автомобільний відеореєстратор Aspiring Expert 9, Замовлення №1

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: не вказані

Швидко відправили, товар справний та без пошкоджень, в оригінальні упаковці. Рекомендую.
Oleksii Syrota не рекомендує цей магазин
2 грудня 2024 р.

Хотів купити: полная непрофессиональность Xiaomi Redmi Pad SE, заказ 117491

Сподобалося: не вказані

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

...розгорнути
Відповідь представника «Кібернетики»
Вітаємо, Олексій! Дякуємо вам за відгук. Нам дуже шкода через виниклу ситуацію, ми щиро хочемо її виправити і розуміємо, як це неприємно. У якості вибачення ми даруємо вам електронний сертифікат на 500 грн та безкоштовну доставку Новою Поштою, щоб ви не були змушені їхати до магазину. Дуже сподіваємось на надання можливості виправити цю неприємність
Коментарі (1)
Щиро дякую магазину за можливість вирішити спірну ситуацію з обміном товару. Приємно вражений швидкістю та якістю зворотнього звʼязку та гнучкістю у прийнятті рішень на користь клієнта. Результатом задоволений і сміливо рекомендую.
18 серпня 2025 р. Відповісти