golova не рекомендує цей магазин
3 грудня 2020

Купив: Смартфон zte blade 20 smart 4/128gb black, Замовлення №15136

Не сподобалося: асортимент, сервісна підтримка

Відповідь представника «Кібернетики»
Добрый день! К сожалению, другого решения не могло быть принято в связи с тем, что нарушены правила эксплуатации, обнаружены внутренние механические повреждения, это повлекло за собой отказ в гарантийном обслуживании (все условия прописаны в гарантийном талоне к вашему устройству). Сервисный центр всегда подтверждает результат диагностики соответствующим документом и всегда готовы ответить в телефонном режиме нашим клиентам. Контакты: Сервисный центр "Gratis" м. Київ, вул. Бажова 15/20 (066) 272 15 25, (067) 272 15 25 service@gratis.com.ua Так как наша Компания не производит диагностику и ремонт техники, просим вас, связаться с авторизованным Сервисным центром, если у вас возникли сомнения на счет выводов о вашем смартфоне. Спасибо вам за обращение. Желаем хорошего дня.
\"Сервисный центр всегда подтверждает результат диагностики соответствующим документом...\" Я выше прикрепил фото этого \"документа\". Дословно: \"ДОВІДКА\" №2011-5484 про проходження ремонту (для інформації, НЕ Є ТЕХНІЧНИМ ВИСНОВКОМ та фінансовим документом)\". Тем более, что эта \"Довідка\" без круглой печати и номера ИНН организации, которая ее выдала.
4 грудня 2020 Відповісти
Apetr не рекомендує цей магазин
26 листопада 2020

Хотів купити: Мобільний телефон Xiaomi Mi 10T Pro 8/128 GB Cosmic Black

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

На сайті hotline сказано що вартість телефону 13 999 грн грн, а також у якості бонусу є безкоштовна доставка та подарунок powerbank на 10000 мА. Проте зателефонувавши на сайт мені сказали щоб powerbank за окрему плату. А якщо я не хочу купляти цей powerbank за окрему плату, тоді вартість телефона на 2000 грн більша.
Відповідь представника «Кібернетики»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що сталося непорозуміння та приносимо свої вибачення за можливі незручності. Будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800-33-26-96 або +38 050-853-23-83 для уточнення деталей та вирішення данної ситуації! Дякуємо Вам, гарного дня!
SemyonAbramovich рекомендує цей магазин
6 листопада 2020

Купив: Дитячий розумний годинник KidPhone 3G Black (KP-3GB)

Честно говоря был неприятно удивлен рейтингу магазина тут. Очень много негатива. По этому с опаской, но все же решил брать у них. Детские смарт-часы которые присмотрел были только у них в наличии на всю Одесскую область. Доставили на следующий день, цена одна из самых низких. Из минусов только что пришлось долго ждать курьера ,пока все четко, работают.
Роман Круглин рекомендує цей магазин
25 жовтня 2020

Купив: Смартфон Blade 20 Smart 4/128GB Gradient Green, Замовлення №16353

Все супер,подарки ,доставка,цена.
Вадим Волошко рекомендує цей магазин
16 вересня 2020

Купив: Мобильный телефон Sigma mobile X-treme DT68 black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Обманули на хотлайн было написано акция при покупке в подарок павербанк а никакого подарка не прислали лучше дешевле купил бы на другом сайте
Відповідь представника «Кібернетики»
Доброго дня, Вадиме! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок! Дана акція розповсюджується на смартфони, Ви придбали телефон:) Вітаємо Вас з покупкою та чекаємо на Вас за смартфоном;) Гарного Вам дня!
SVA SVA не рекомендує цей магазин
6 вересня 2020

Купив: Телефон Nokia TA-1526DS2

Відповідь представника «Кібернетики»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук! Зв'яжіться з нами, будь ласка, за номером 0800-33-26-96 або +38 050-853-23-83 для прояснення деяких деталей даної ситуації і ми допоможемо Вам у вирішенні. Гарного дня!
Михаил не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 липня 2020

Купив: Смартфон P Smart Pro 6/128GB Midnight Black (51094UVB)

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Відповідь представника «Кібернетики»
Доброго дня! Михайле, розуміємо ваше невдоволення і приносимо наші вибачення за такі незручності, які ми без сумніву виправимо. Дякуємо, що звернули нашу увагу на таку помилку, яка сталася через те, що акція була одноденна, а проведення вашого замовлення відбулося наступного дня. На жаль, співробітники не одразу зреагували на зміну вартості вашого телефону, проте ми уже внесли необхідні зміни і ви можете отримати свій пристрій за акційною ціною. Маємо надію, що у вас залишиться тільки позитивне враження про нас.
дякую , забрав. телефон запакований. приємно вразило: - акційни подарунок (павер банк) - безкоштовна доставка думаю ще скористаюся вашим магазином
30 липня 2020 Відповісти
Ваня Шейгис не рекомендує цей магазин
21 липня 2020

Купив: Портативна колонка Charge 3 Blue (CHARGE3BLUE)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Відправляють 5днів товар. Не йдуть на зустріч клієнту. Стверджують шо товар є новий але по факту бу, кажуть якщо вас не влаштовує відмовляйтеся, посилку очікував 6днів, не попереджували шо він є бу. Фото добавив.
Відповідь представника «Кібернетики»
Доброго дня. Просимо вас залишити фото чеку та номер ттн для того, щоб ми могли перевірити інформацію та розібратися в ситуації, що склалася. Напевно сталося непорозуміння, адже ми не продаємо товари, що були у використанні. Дякуємо вам за зворотній зв'язок. Будемо раді допомогти.
Доброго дня! Іване, нам дуже прикро за незручності з приводу товару, який ви придбали у нас. Ми цінуємо кожного клієнта, тому ми відправили вам фірмовий павербанк у якості вибачення перед вами. Дякуємо вам за те, що допомагаєте нам стати краще.
29 липня 2020 Відповісти
AnaSoda рекомендує цей магазин
26 червня 2020

Купив: Ноутбуки ASUS M509DJ-BQ080

Сподобалося: відповідність ціни

Брала по акції з дуже хорошою скидкою батькам ноутбук, деколи консультанти занадто нав'язливі, але це ж знову таки - їх робота. Рекомендую. Товар оригінальний, з хорошою гарантією і комфортними умовами оплати і доставки. Дуже круто, що можна працювати з монобанком і є оплата частинами. Коротше кажучи - рекомендую!
Дарья Самарская рекомендує цей магазин
7 травня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone 7 32GB

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Кібернетики»
Спасибо за Вашу покупку в нашем магазине. Мы работаем для Вас!